Loty Bham-Bruksela-Warszawa ?

Dla wszysktich którzy mieszkają lub zamierzają przyjechac do Birmingham i potrzebują informacji na różne tematy

KobietaPostNapisane przez bogini8 » 22 sie 2011, 18:59 Loty Bham-Bruksela-Warszawa ?

Hej czy ktos z was latal juz tymi liniami?:
http://www.brusselsairlines.com/en_pl/
Jak wrazenia?obsluga,komfort lotu itd?
"Krytyka jest jak lekarstwo, paskudne, ale trzeba ja przełknąć by zadziałała.."....
Avatar użytkownika
bogini8
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2785
Wiek: 39
Dołączyła: 21 lis 2007, 23:55
Lokalizacja: Solihull
Reputacja: 100
SzanowanySzanowany

MężczyznaPostNapisane przez zwierzakfm » 22 sie 2011, 19:41 Re: Loty Bham-Bruksela-Warszawa ?

ja lecialem sluzbowo do Brukseli, maly samolot ale fajna obsluga i nawet dobre zarcie (mimo dosc krotkiego lotu). co prawda mialem bilet w pierwszej klasie (czyt. siedzialem w drugim rzedzie ;-) ) ale z tego co pamietam to reszta ludzi w samolocie tez miala niczego sobie posilek.

aha, zapomnialem dodac, ze bylo to 3 lata temu wiec moglo sie cos zmienic ;-)
Avatar użytkownika
zwierzakfm
Stały Bywalec
 
 
Posty: 333
Dołączył: 13 paź 2007, 23:44
Lokalizacja: Worcester
Reputacja: 22
Pokojowy

MężczyznaPostNapisane przez Grzes* » 23 sie 2011, 06:26 Re: Loty Bham-Bruksela-Warszawa ?

To linie lotnicze wchodzace w skład Star Alliance. Co roku latamy różnymi liniami z tej grupy i zawsze jesteśmy zadowoleni bez względu na to jaki samolot, mały czy duży - komfortowo. Obsługa bardzo miła. Posiłki, napoje i ubezbieczenie bez zarzutu.
Avatar użytkownika
Grzes*
Rozeznany
 
 
Posty: 127
Dołączył: 16 sie 2006, 09:52
Reputacja: 2
Neutralny

KobietaPostNapisane przez bogini8 » 23 sie 2011, 12:30 Re: Loty Bham-Bruksela-Warszawa ?

Grzes*, dziekki za info.pozdrawiam
"Krytyka jest jak lekarstwo, paskudne, ale trzeba ja przełknąć by zadziałała.."....
Avatar użytkownika
bogini8
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2785
Wiek: 39
Dołączyła: 21 lis 2007, 23:55
Lokalizacja: Solihull
Reputacja: 100
SzanowanySzanowany


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do SZUKAM INFORMACJI