PROTEST - zakaz minuty ciszy!

Dyskusje na temat pracy w Birmingham ...

MężczyznaPostNapisane przez jaculski » 14 kwi 2010, 22:22 Re: PROTEST - zakaz minuty ciszy!

klasyczne polskie podejscie. kochajmy kogos bo.....umarl


A nie zauważyłeś, że dopiero po śmierci zaczęto pokazywać np. Marię Kaczyńską w troche innym świetle? Złapałem się na tym, że wcześniej miełem do niej inne podejście bo nie wiedziałem tego co wiem.
W Chinach zginęło 300 osób, wymień mi nazwiska trzech... to jest różnica. Tutaj Polska straciła najważniejszych ludzi w polityce i wojsku.


Co do minuty ciszy...u mnie w pracy były dwie minuty...i to nie był nawet nasz pomysł tylko szefostwa, w Anglii też są ludzie i "ludzie". Nie popierałem polityki Kaczyńskiego ale nawet gdyby ktoś mi tego zakazał to i tak na te 2 minuty bym stanął i nie pracował.

Jeszcze jedna refleksja po dniu dzisiejszym...wg mnie Para Prezydencka powinna być pochowana na Powązkach, ale to co odstawiają lewackie pałki(protesty w Krakowie, W-wie itp) to już woła o pomstę do nieba. W takich chwilach widać jakie mamy charaktery...

Nie traktujcie tego wpisu jako jakieś zaczepki, tylko wyrażenie własnej poinii

jaculski
Raczkujący
 
 
Posty: 58
Dołączył: 17 wrz 2006, 12:07
Reputacja: 3
Neutralny

KobietaPostNapisane przez ewela119 » 15 kwi 2010, 08:25 Re: PROTEST - zakaz minuty ciszy!

Moim zdaniem ludzie to ludzie, nie ma wazniejszych i mniej waznych, wszyscy jestesmy tacy sami bez wzgledu na stanowisko wiec albo powinnismy "czcic" minutami ciszy wszytkie tragedie albo zadne. A co do pochowku to moim zdaniem Powazki sa odpowiedniejsze i mysle ze tutaj to akurat rodzina powinna wybrac i te cale protesty ludzie powinni sobie odpuscic :roll:
Avatar użytkownika
ewela119
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2132
Wiek: 36
Dołączyła: 12 mar 2009, 17:58
Lokalizacja: Coventry
Reputacja: 109
SzanowanySzanowany

MężczyznaPostNapisane przez anirad » 15 kwi 2010, 09:27 Re: PROTEST - zakaz minuty ciszy!

"""
W Chinach zginęło 300 osób, wymień mi nazwiska trzech... to jest różnica. """

czyli w/g Ciebie trzeba byc osoba znana zeby smierc byla tragedia? a jak kilkaset osob ginie i zostawia rodziny to nie jest to tragedia bo nie znasz ich nazwisk? troche wybiorcze masz podejscie do takich spraw. :neutral:
Ma magiczna rozdzka wie czego od niej chce,
Wysmienicie zna moj gust - oczy, buzka, biust....
Avatar użytkownika
anirad
Stały Bywalec
 
 
Posty: 483
Wiek: 51
Dołączył: 14 paź 2006, 18:39
Lokalizacja: Ha'il Saudi Arabia
Reputacja: 76
Poczciwy

MężczyznaPostNapisane przez Mustafa75 » 15 kwi 2010, 10:38 Re: PROTEST - zakaz minuty ciszy!

[quote="KA i PE"]cyklon w Indiach zabil 31 osob. zatrzymajmy prace na 2 minuty aby uczcic ich pamiec, na pewno w twoim zakladzie pracuje jakic ci***ak (oops, maly brazowy brat). trzesienie ziemi w Cinach zabilo ponad 300 osob, zatrzymajmy wiec produkcje na kolejne 2 minuty bo zapewne zolty brat tez sie znjadzie. (obydwie informacje sa jak najbardziej prawdziwe). twoja infantylna proba sabotazu gospodarczego jest tak zenujaca ze tak na prawde nie chce mi sie nawet o tym pisac

Porównywanie tragedii jest chyba trochę nie na miejscu!!! Nie sądzisz ?

Mustafa75
Rozeznany
 
 
Posty: 134
Wiek: 114
Dołączył: 27 lut 2007, 22:14
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 1
Neutralny

KobietaPostNapisane przez kindzulinaa » 15 kwi 2010, 12:01 Re: PROTEST - zakaz minuty ciszy!

Widocznie to zalezy kto jak do tego podchodzi.Sami widzicie,ze u niektorych w pracy szefostwo samo zadecydowalo,ze ma byc minuta ciszy czy tez dwie,u innych Polacy dostali list z kondolencjami.W ten sposob wyrazili,ze sie lacza z nami w tej tragedii.
Uwazam,ze kazdy ja pownien na swoj sposob przezyc,pojsc do kosciola i pomodlic sie w naszym polskim gronie,a jezeli Anglicy sami zaczynaja o tym mowic,to dobrze to swiadczy o nich,ze nie jest im to obojetne.
Avatar użytkownika
kindzulinaa
Zadomowiony
 
 
Posty: 877
Wiek: 37
Dołączyła: 28 cze 2007, 22:48
Reputacja: 22
Pokojowy

MężczyznaPostNapisane przez mahol » 15 kwi 2010, 15:23 Re: PROTEST - zakaz minuty ciszy!

ewela119 napisał(a):Moim zdaniem ludzie to ludzie, nie ma wazniejszych i mniej waznych, wszyscy jestesmy tacy sami bez wzgledu na stanowisko wiec albo powinnismy "czcic" minutami ciszy wszytkie tragedie albo zadne.


Kierując się Twoim tokiem myślenia, to co właśnie oglądam w telewizji, czyli uroczyste powitanie ofiar katastrofy, żołnierze wynoszący trumny z samolotu, polska flaga na trumnach, łzy moje czy mojej żony, to wszystko nie powinno mieć miejsca, nie powinno się o tym mówić w tv, po cichu przetransportować ich do kraju, wywiesić klepsydrę, po trzech dniach zrobić cichy, normalny pogrzeb i wrócić do życia codziennego... nie piszę tu tylko o tej tragedii, ale również o śmierci Jana Pawła II czy o tragedii w Katowicach
nie... to nie byli zwykli ludzie, to nie była zwykła śmierć... tragedia-tragedii nie równa i każda jest indywidualna...
"Wierze, ze jest takie miejsce, gdzie zamiast stresow, wszystko co najlepsze"
Avatar użytkownika
mahol
Stały Bywalec
 
 
Posty: 319
Wiek: 39
Dołączył: 10 paź 2007, 12:01
Lokalizacja: 52°41′00″N 1°49′20″W
Reputacja: 44
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez ewela119 » 15 kwi 2010, 19:33 Re: PROTEST - zakaz minuty ciszy!

I co z tego ze to nie byli zwykli ludzie? Bez wzgledu na to kim byli nalezy im sie i przede wszystkim ich rodzinom spokoj, postaw sie na miejscu tych co zostali, jak maja powracac do normalnosci jesli na kazdym kroku towarzyszy im medialny szum, posmak sensacji bo w tej chwili media czyhaja juz tylko na sensacje. No i przede wszystkim gotuje sie we mnie jak widze te nieszczere wypowiedzi, za zycia sie wyzywali i pomawiali a teraz wszyscy udaja wielkich przyjaciol ze az zal na to patrzec wiec moim zdaniem faktycznie lepiej by bylo jakby coniektorzy zachowali milczenie. Juz nie wspominajac o tym kto za to wszystko zaplaci :roll:
Avatar użytkownika
ewela119
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2132
Wiek: 36
Dołączyła: 12 mar 2009, 17:58
Lokalizacja: Coventry
Reputacja: 109
SzanowanySzanowany

KobietaPostNapisane przez jed » 15 kwi 2010, 19:39 Re: PROTEST - zakaz minuty ciszy!

ewela119 napisał(a):w tej chwili media czyhaja juz tylko na sensacje

Amen

jed
Stały Bywalec
 
 
Posty: 366
Dołączyła: 20 mar 2009, 14:58
Reputacja: 1
Neutralny

Poprzednia strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do PRACA