MYCIE OKIEN

Dla wszysktich którzy mieszkają lub zamierzają przyjechac do Birmingham i potrzebują informacji na różne tematy

MężczyznaPostNapisane przez AdamBoltryk » 5 maja 2011, 23:03 Re: MYCIE OKIEN

bogini8 napisał(a): krasnaliskoo, bo ja pewnie fruwac umiem.... 1 i 2 pietro sobie umyje sama.....chyba ze ty umiesz latac???


Poczekaj na "te dni", załóż te ze skrzydełkami, dla pewności łyknij Red Bulla i heja. :D

Pozdrawiam

AdamBoltryk
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2527
Dołączył: 6 gru 2008, 12:19
Reputacja: 183
SzanowanySzanowany

MężczyznaPostNapisane przez Jendrek » 6 maja 2011, 10:49 Re: MYCIE OKIEN

Co to znaczy "jakies szczegoly"????
Napisalem juz wszystko z mojej strony tzn. kiedy mogé myc okna i ze nie skasuje nikogo strasznie i sadzilem ze gdy bedzie ktos zainteresowany to napisze prywatna wiadomosc i dogadamy szczegoly lub wymienimy sie numerami telefonów. Nie chce robic tego na forum chocby dlatego by nie narazac sie na jakies idiotyczne komentarze.
Kto wie... moze gdy juz nabiere wprawy to rozwine skrzydla na wieksza skale z red bull'em czy bez niego.
A puki co jesli ktos potrzebuje czystych okien to niech napisze wiadomosc prywatna i tam dogramy szczegoly.
Pozdrawiam
Avatar użytkownika
Jendrek
Przyczajony
 
 
Posty: 9
Wiek: 48
Dołączył: 14 sie 2009, 22:52
Reputacja: 3
Neutralny

KobietaPostNapisane przez bogini8 » 6 maja 2011, 10:53 Re: MYCIE OKIEN

AdamBoltryk napisał(a): Poczekaj na "te dni", załóż te ze skrzydełkami, dla pewności łyknij Red Bulla i heja. :D

Pozdrawiam

chyba ,,ta,, a nie ,,te,, jedna sie zaklada :PP zeby to bylo takie proste :) :mrgreen: :twisted:
"Krytyka jest jak lekarstwo, paskudne, ale trzeba ja przełknąć by zadziałała.."....
Avatar użytkownika
bogini8
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2785
Wiek: 38
Dołączyła: 21 lis 2007, 23:55
Lokalizacja: Solihull
Reputacja: 100
SzanowanySzanowany

KobietaPostNapisane przez moniagab » 6 maja 2011, 21:30 Re: MYCIE OKIEN

Calkiem niedawno chodzilo dwoch mezczyznz firmy Clear Choice po naszej ulicy(mieszkam na handsworth ) z oferta mycia okien skusilam sie na ich uslugi i nie zaluje bo naprawde bardzo solidnie to robia , nawet parapety i futryny myja . A z tego co widzialam w niejednym domu jak myli okna to tylko szybko szyby myli i po robocie.Wzielam od nich wizytowke wiec jesli ktos bedzie zaintersowany to moze skorzysta z ich uslug . Aha chcialam aby umyli mi okna od ulicy wiec krzykneli sobie za jeden front 5f za drugi front z racji ze tam mam bardzo male okna tylko 2f .Napewno niebawem bede dzwonic po nich bo po tych wiatrach mam strasznie skurzone okna..
To ich nr tel ..01212706220
07868610210
07983635321
Może nie jestem idealna , ale idealnie sobie z tym radzę:-)
Avatar użytkownika
moniagab
Początkujący
 
 
Posty: 49
Dołączyła: 4 kwi 2008, 08:18
Reputacja: 6
Neutralny

KobietaPostNapisane przez bogini8 » 6 maja 2011, 21:46 Re: MYCIE OKIEN

moniagab, dzieki :) a duzo masz okien od ulicy? mi wlasnie chodzi o te od ulicy. tylko ze to flat nad sklepem wiec 1 i 2 pietro mam nadzieje ze to nei problem.
"Krytyka jest jak lekarstwo, paskudne, ale trzeba ja przełknąć by zadziałała.."....
Avatar użytkownika
bogini8
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2785
Wiek: 38
Dołączyła: 21 lis 2007, 23:55
Lokalizacja: Solihull
Reputacja: 100
SzanowanySzanowany

KobietaPostNapisane przez moniagab » 7 maja 2011, 10:29 Re: MYCIE OKIEN

bogini od ulicy na parterze mam jedno bardzo duze okno plus oszklone drzwi wejsciowe na pietrze tez jedno duze i drugie mniejsze okno.Podejrzewam ze jesli byla by taka potrzeba to nawet okna na poddaszu umyja bo maja ku temu odpowiedni sprzed:-)
Może nie jestem idealna , ale idealnie sobie z tym radzę:-)
Avatar użytkownika
moniagab
Początkujący
 
 
Posty: 49
Dołączyła: 4 kwi 2008, 08:18
Reputacja: 6
Neutralny

KobietaPostNapisane przez bogini8 » 7 maja 2011, 11:31 Re: MYCIE OKIEN

moniagab napisał(a):bogini od ulicy na parterze mam jedno bardzo duze okno plus oszklone drzwi wejsciowe na pietrze tez jedno duze i drugie mniejsze okno.Podejrzewam ze jesli byla by taka potrzeba to nawet okna na poddaszu umyja bo maja ku temu odpowiedni sprzed:-)

aha to dobrze moze zadzwonie jak przestanie padac:) a robia tez w innych dzielnicach? bo ja z Solihull jestem.
"Krytyka jest jak lekarstwo, paskudne, ale trzeba ja przełknąć by zadziałała.."....
Avatar użytkownika
bogini8
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2785
Wiek: 38
Dołączyła: 21 lis 2007, 23:55
Lokalizacja: Solihull
Reputacja: 100
SzanowanySzanowany

Poprzednia strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do SZUKAM INFORMACJI