Wiadomości
Mężczyzna oskarżony o gwałt na 14-latce na stacji Witton

Policja postawiła zarzuty 27-letniemu mieszkańcowi Smethwick, mężczyzna został oskarżony o gwałt po 14-letniej dziewczynce.
Policja postawiła zarzuty 27-letniemu mieszkańcowi Smethwick, mężczyzna został oskarżony o gwałt po 14-letniej dziewczynce.Khurram Rahi pojawi się w sądzie Birmingham Magistrates 'Court w poniedziałek w sprawie pierwszego gwałtu na stacji Witton.
34-letni mężczyzna z Birmingham, który również został aresztowany w sobotę w tej samej sprawie, został zwolniony i pozostaje pod nadzorem policji.
Policja poszukuje dwóch mężczyzn w związku z gwałtem na nastolatce
Policja w dalszym ciągu poszukuje mężczyzny w samochodzie, który dopuścił się drugiego gwałtu na nastolatce. Był to Azjata, wzrost ok 168 cm z dużymi bicepsami.
Przypomnijmy, w nocy 25 lipca z wtorku na środę, 15-latka została dwukrotnie zgwałcona przy dworcu kolejowym Witton w Birmingham.
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
| Czytaj poprzedni artykuł: Uderzył w Polaka samochodem i jechał z nim na masce przez 160 metrów | Czytaj następny artykuł: Nie ma zgody na zachowanie swobody przepływu osób |
Gorące Tematy

Nowe zasady wjazdu do Wielkiej Brytanii zaskakują podróżnych. ETA nie za…

Sześć najbiedniejszych obszarów Anglii znajduje się w Birmingham. Nowe d…

Rachunki mogą wzrosnąć o dodatkowe 75 GBP. Mieszkańcy Wielkiej Brytanii …

Duży dostawca energii w Wielkiej Brytanii rozdaje 80 godzin darmowego pr…

Pełna lista lotnisk w Wielkiej Brytanii, które zniosły limit 100 ml płyn…

Dramatyczne chwile na pokładzie samolotu do UK. Pilot zasłabł w czasie l…

Wielka Brytania potwierdziła dni bank holidays na 2027 rok. Pełna lista …