Wiadomości
Mężczyzna w stanie krytycznym po kolejnej strzelaninie w Birmingham

W niedzielne popołudnie w Birmingham doszło do kolejnej strzelaniny. Rannych zostało dwóch mężczyzn.
W niedzielne popołudnie w Birmingham doszło do kolejnej strzelaniny. Rannych zostało dwóch mężczyzn.Strzelanina wydarzyła się podczas dużej awantury, do której doszło o godzinie 16:30 przy Regent Road w Handsworth. Pierwszy z poszkodowanych mężczyzn po opatrzeniu mu drobnych ran trafił do aresztu. Kolejny jest w stanie krytycznym. West Midlands Police zatrzymała drugiego mężczyznę i czeka, by móc go przesłuchać.
W niedzielę wieczorem Regent Road pomiędzy skrzyżowaniami z Sandwell Road i Farcroft Avenue była zamknięta dla ruchu i odgrodzona policyjną taśmą. Na obu końcach odcinka stali funkcjonariusze, którzy pomagali osobom zamieszkującym tę ulicę w dostaniu się do swoich domów.
Data utworzenia: poniedziałek, 04 stycznia 2016 07:59
-
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
| Czytaj poprzedni artykuł: Państwo Islamskie ma nowego, brytyjskiego Jihadi Johna | Czytaj następny artykuł: 59-latka próbowała powstrzymać złodzieja samochodu |
Gorące Tematy

W Anglii odmawia się mieszkań socjalnych osobom o najniższych dochodach.…

Mieszkańcy Wielkiej Brytanii mogą otrzymać dodatkowe 1200 GBP. HMRC wzyw…

Tragedia w Wielkiej Brytanii. 15-letni chłopiec zamordowany na ulicy w ś…

Fala grypy w Wielkiej Brytanii: szpitale pękają w szwach. Rekordzista cz…

Najtańszy dostawca energii w Wielkiej Brytanii. Oferuje dodatkowy bonus …

Wielka Brytania: migrant, który ponad 150 razy odpowiadał „nie wiem”, ot…

Wieka Brytania: DWP wypłaca dodatek 737 GBP miesięcznie, niezależnie od …