Zaloguj się Załóż konto
Polish (Poland)English (United Kingdom)

bham.pl Rozrywka Poza Birmingham Drayton Manor Park

Drayton Manor Park

Drayton Manor ParkDrayton Manor Park, czyli tzw. „wesołe miasteczko” znajduje się ok. 1h za Birmingham niedaleko Tamworth i Staffordshire drogą A4091.

Warto odwiedzić jeśli ktoś lubi atrakcje tego typu. Można pokrzyczeć podczas przejażdżki szybką kolejką górską, spaść z wysokości 10 piętra, obrucić się do góry nogami na młocie, przemoczyć w kolejce wodnej, poczuć żołądek na wysokości przełyku w maszynie wirującej i przestraszyć w zamku strachów.

Jest tam również małe ZOO, bary i sklepy z pamiątkami. I to wszystko za jedyne 20GBP za cały dzień na wszystkie przejazdy! Jest oczywiście wiele zniżek dla dzieci, rodzin i na bilety sezonowe.

 Park otwarty jest od 20 Marca do 31 Października. Czasami jest promocja na internecie-3 bilety w cenie 2- trzeba ciągle śledzić. Dojazd samochodem lub autobusem z Birmingham ok.1h należy się spytać kierowcy kiedy wysiąść i potem 20min laskiem (bilet ok. 4GBP w dwie strony). Nie polecam wypadu w weekend i święta jest zbyt dużo ludzi i traci się dużo czasu na stanie w kolejkach. Ogólnie całkiem fajne miejsce.


 

 

 Blisko Tamworth,
Staffordshire
B78 3TW
www.draytonmanor.co.uk 

Opinie użytkowników

Brak opinii użytkowników dla tej pozycji.

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać opinię.