Zaloguj się Załóż konto
bham.pl Wiadomości
Sprawca ataku na brytyjski parlament mieszka w Birmingham
środa, 15 sierpnia 2018 13:21
Sprawca ataku na brytyjski parlament mieszka w BirminghamSprawca ataku terrorystycznego na brytyjski parlament to 29-letni Salih Khater.
Komentarze (1)
 
Po 2.5 tys. funtów dla Polaków w UK. Krok po kroku
wtorek, 14 sierpnia 2018 16:00
Po 2.5 tys. funtów dla Polaków w UK. Krok po krokuZgodnie z rozporządzeniem rządowym aż 2.5 tysiąca funtów na osobę otrzymają Polacy mieszkający w Wielkiej Brytanii! A Ty otrzymałeś już pieniądze? Wystarczy wypełnić prosty wniosek przez internet w języku polskim. W wielu przypadkach wypłaty sięgają nawet 5 tysięcy funtów i więcej.
Dodaj komentarz
 
Samochód wjechał w bariery przed brytyjskim parlamentem, są ranni
wtorek, 14 sierpnia 2018 10:18
Samochód wjechał w bariery przed brytyjskim parlamentem, są ranniMężczyzna został aresztowany po tym, jak samochód uderzył w bariery bezpieczeństwa przed Parlamentem w Londynie, raniąc kilku pieszych.
Dodaj komentarz
 
Nawigacja z telefonu komórkowego zaprowadziła rowerzystów na M6
wtorek, 14 sierpnia 2018 08:15
Nawigacja z telefonu komórkowego zaprowadziła rowerzystów na M6Dójka nastoletnich rowerzystów korzystając z nawigacji dostępnej dla telefonów komórkowych wjechała na autostradę M6.
Dodaj komentarz
 
Polka pobita w Tipton - „syn pobiegł do sąsiadów walił w drzwi że zabiją mu mamę”
wtorek, 14 sierpnia 2018 07:39
Polka pobita w Tipton - „syn pobiegł do sąsiadów walił w drzwi że zabiją mu mamę”Polka mieszająca w Tipton opisała na Facebooku, jak została wyzywana, a później brutalnie pobita przez grupę młodych brytyjskich kobiet.
Komentarze (3)
 
Kilka godzin przed zabójstwem 11-latki szpital odmówił pomocy choremu psychicznie mordercy
poniedziałek, 13 sierpnia 2018 18:58
Kilka godzin przed zabójstwem 11-latki szpital odmówił pomocy choremu psychicznie mordercy11-letnia dziewczynka została zamordowana przez jej "chorego psychicznie" wujka, kilka godzin po tym, jak szpital odmówił mu pomocy, ponieważ nie był "zagrożeniem" - orzekł sąd.
Dodaj komentarz
 
Brexit. W UK coraz trudniej o pracownika, gdyż przyjeżdża coraz mniej imigrantów z UE
poniedziałek, 13 sierpnia 2018 13:28
Brexit. W UK coraz trudniej o pracownika, gdyż przyjeżdża coraz mniej imigrantów z UEWedług najnowszych badań, brytyjskie firmy cierpią na niedobory kadrowe ze względu na spadek liczby obywateli UE przybywających do Wielkiej Brytanii, po referendów unijnym.
Dodaj komentarz
 
Fani z Birmingham będą mogli oglądać koncerty dzięki wirtualnej rzeczywistości
poniedziałek, 13 sierpnia 2018 09:34
Fani z Birmingham będą mogli oglądać koncerty dzięki wirtualnej rzeczywistościFani z Birmingham będą mogli oglądać występy, na które wysprzedane zostały wszystkie bilety, dzięki wirtualnej rzeczywistości (VR).
Dodaj komentarz
 
Mężczyzna dźgnięty nożem w Birmingham
sobota, 11 sierpnia 2018 09:44
Mężczyzna dźgnięty nożem w BirminghamPolicja wszczęła dochodzenie po tym, jak mężczyzna został dźgnięty nożem w Birmingham.Policja wszczęła dochodzenie po tym, jak mężczyzna został dźgnięty nożem w Birmingham.
Komentarze (1)
 
Mężczyzna skazany na 25 lat więzienia za udział w strzelaninie i przestępstwa narkotykowe
sobota, 11 sierpnia 2018 09:34
Mężczyzna skazany na 25 lat więzienia za udział w strzelaninie i przestępstwa narkotykoweWest Midlands Police udostępniła nagranie z monitoringu pokazujące, jak mężczyzna strzela z jednego samochodu do ludzi znajdujących się w innym samochodzie.
Dodaj komentarz
 


Strona 1 z 924