Zaloguj się Załóż konto
Polish (Poland)English (United Kingdom)

bham.pl Opinie Atrakcje
Najlepiej oceniane     Najczęściej oceniane     Popularne

 
Newquay
Newquay to miasto położone na Półwyspie Kornwalijskim. Jest najpopularniejszym ośrodkiem surfingu na Wyspach Brytyjskich i używa tytułu "Stolica brytyjskiego surfingu". W ciągu lata, szczególnie w sierpniu, można tam zobaczyć 3 metrowe fale, które w ciągu dnia mogą nabrać siły i tworzyć tunele.
 
 
Kingsbury Water Park
W dniu 24 maja 1975 Kingsbury Water Park powitał swojego pierwszego gościa. Od tego czasu miliony ludzi wychowywało się w parku, najpierw rodzicie z dziećmi, a następnie na powrót dzieci z własnymi dziećmi.

 
 
Villa Park
Villa Park - stadion angielskiej drużyny piłkarskiej Aston Villa z Birmingham, występującej w Premieship. Stadion posiada 43 300 miejsc siedzących (w planach jest powiększenie o 7000 dodatkowych miejsc) i jest on drugim...
 
 
Aston Hall
Jeden z ostatnich wielkich domów, został zbudowany w kwiecistym Jakubowym stylu, rezydencji między 1618 i 1635 rokiem dla Sir Thomas Holte.W 1643 dom został mocno uszkodzony podczas ataku przez Parlamentarne oddziały. Blizny pozostałe po wystrzałach armatnich można nadal zobaczyć
 
 
Conkers
Cnkers, to przyjazne rodzinom centrum rozrywki znajdujące się w National Forest w Ashby-de-la-Zouch.
 
 
Tryfan
Tryfan to walijska góra w Snowdonii wchodząca w skład grupy Glyderau. Jest to jeden z najbardziej rozpoznawalnych szczytów w tym regionie o klasycznym kształcie z chropowatymi skałami. Jest on jednym z najwyższych szczytów Walii, ma wysokość 917 mnpm (3010 stop. 
 
 
Rotunda - New Street
Ta osiemdziesięciu jedno metrowa okrągła wieża, wyrastająca z Centrum handlowego Bull Ring, została zaprojektowana przez James'a Roberts’a i zbudowana w latach 1964-65. Umieszczony blisko tunelu kolei budynek jest podtrzymywany na bliźniaczym kręgu ułożonych w stos fundamentów
 
 
Birmingham Museum & Art Gallery
Zbiory muzeów w Birmingham są określane jako byt znaczenia narodowego i przyciągają gości i studentów z całego świata. Birmingham Museum & Art Gallery jest spektakularnym Wiktoriańskim budynkiem i ma największy prerafaelitański zbiór świata mistrzowskie prace Francuskich, Holenderskich i Włoskich artystów
 
 
Video: Birmingham Balti Triangle
Jednym z miejsc w Birmingham, których z pewnością nie można przegapić, jest Balti Triangle. Znajdują się tutaj wysokiej klasy restauracje nagradzane w krajowych konkursach i rodzinnie prowadzone knajpki, a wszystko pyszne i z posmakiem curry.
 
 
Royal Air Force Museum
Royal Air Force Museum w Cosford to muzeum poświęcone historii lotnictwa. Jest to miejsce, które ukazuje sukcesy i porażki w historii lotnictwa poprzez dwie wojny światowe do dnia dzisiejszego.
 
 
Tamworth Castle
Tamworth Castle to XI wieczny normański zamek. Zamek jest zlokalizowany na wzgórzu w centrum miasta powyżej dwóch przecinających się rzek Tame i Anker.
 
 
West Bay
West Bay, znane także jako Bridport Harbour, to mała portowa miejscowość na wybrzeżu English Coast w Dorset, zlokalizowana przy ujściu rzeki Brit.
 
 
Blackpool – angielski kurort nad Morzem Irlandzkim
Blackpool to nadmorski kurort zlokalizowany w hrabstwie Lancashire w północno-zachodniej Anglii. Miasto jest położone nad brzegiem Morza Irlandzkiego, pomiędzy rzekami Ribble i Wyre.
 
 
Ash End House Children Farm
Ash End House Children Farm  jest wspaniałym miejscem, gdzie można spędzić dzień z całą rodzinną. Dzieci poznają tam świat zwierząt oraz dowiadują się na czym polega praca rolnika.
 
 
Zwiedzanie robotniczych domów „Back to Backs”
Back to Backs to starannie odrestaurowane XIX-wieczne domy  robotnicze. To ostatnie ocalałe zabudowania, gdzie poszczególne domy stawiono wokół wspólnego dziedzińca, na zasadzie wzajemnego przylegania do siebie ścian.
 
 
Stratford-upon-Avon Butterfly Farm
Stratford-upon-Avon Butterfly Farm to atrakcja dla miłośników motyli i innych owadów. W ogromnych szklarniach turyści mają okazję podziwiać piękno tych stworzeń.
 
 
Twycross Zoo
Twycross  Zoo posiada wszechstronną kolekcje ssaków, ptaków, gadów, płazów, bezkręgowców i ryb. Łącznie w Twycross mieszka ponad 1000 zwierząt, wiele zagrożonych gatunków, jak goryle, szympansy, papugi. Można tam zobaczyć żyrafy, wydry, gigantyczne żółwie i flamingi. Dodatkową atrakcją dla zwiedzających jest pokaz karmienia lwów i pingwinów oraz szkolenie słoni.
 
 
Plantasia & Mazeworld
Plantasia  to miejsce dla całej rodziny, gdzie można cieszyć się ciszą i spokojem w naturalnym otoczeniu. W Plantasia & Mazeworld można zobaczyć rośliny z całego świata, kilka rodzajów ptaków oraz zwierząt. Miejsce to jest domem dla jeleni, owiec, świń. Znajduję się  tam jeziorko, przy którym można urządzić piknik. 
 
 
Cleethorpes
Cleethorpes to miasto portowe niedaleko Grimsby w hrabstwie Lincolnshire. To nadmorskie miasteczko jest  wspaniałym miejscem na odpoczynek z całą rodziną.
 
 
Lickey Hills Country Park
Szukasz miejsca na aktywny wypoczynek dla całej rodziny? Odwiedź znajdujący się w Birmingham Lickey Hills Country Park.
 
 
1 2 3 4