Zaloguj się Załóż konto
Polish (Poland)English (United Kingdom)

Thomas Land

Każdy rodzic wie, że zobaczyć swoich ulubieńców na żywo i do tego przejechać się ukochanym pociągiem Tomkiem - to dla każdego dziecka jest niesamowita frajda.

Thomas Land jest częścią parku rozrywki Drayton Manor, koło Tamworth. Marzeniem dzieci jest jazda pociągiem, prowadzenie koparki, latanie helikopterem, przejażdżka szaloną kolejką, autobusem lub przejażdżka samochodem nie z tej epoki.

Największą atrakcją jest chyba jednak przejażdżka pociągiem, wagonikami, które ciągnie sam Thomas lub jego przyjaciele. Można też zobaczyć jak po powrocie z trasy lokomotywa musi wjechać na obrotową platformę, która pozwala lokomotywie zawrócić na końcu torów i podjechać z powrotem do wagonów z przodu składu, by ruszyć na kolejną wycieczkę.
Pociąg dojeżdża do części parku, gdzie znajduje się mini-zoo, plac dinosaurów i ogromny plac zabaw. Rodziny urządzają sobie tam pikniki, znajduje się tam również bar, gdzie można kupić kanapki i napoje.
Park jest otwarty od 29 marca do 2 listopada. Bilety wstępu są dosyć drogie, najtaniej jest zarezerwować online. Bilet wstępu upoważnia do odwiedzenia całego parku rozrywki Drayton Manor.

Zobacz więcej zdjęć

 

http://www.draytonmanor.co.uk/thomas-land.php
Drayton Manor Theme Park Limited,
Near Tamworth,
Staffordshire
B78 3TWOpinie użytkowników

Brak opinii użytkowników dla tej pozycji.

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać opinię.