Wiadomości
Czy to najchłodniejszy styczeń w historii? Prognozy pokazują kolejne opady śniegu

Meteorolodzy przewidują, że tegoroczny styczeń może być jednym z najchłodniejszych w historii. Firma bukmacherska Coral tnie kursy z 2-1 do 6-4.
Meteorolodzy przewidują, że tegoroczny styczeń może być jednym z najchłodniejszych w historii. Firma bukmacherska Coral tnie kursy z 2-1 do 6-4.Prąd strumieniowy - intensywny strumień przenoszący olbrzymie masy powietrza w atmosferze ziemskiej - ściąga kolejną porcję chłodnego powietrza znad Arktyki, co oznacza, że w Wielkiej Brytanii ponownie mogą wystąpić opady śniegu oraz śniegu z deszczem. Dominować będzie niskie ciśnienie, a lodowaty chłód obejmie Wyspy Brytyjskie.
Synoptycy opierają się na modelach komputerowych, które pokazują, że do UK wróci zima. Jednakże nadal nie ma pewności, co do tego, jak silne będą opady śniegu oraz w których częściach kraju się pojawią.
Na przyszyły tydzień zapowiadane są obfite opady deszczu, a temperatury mogą spaść do tego poziomu, który sprawi, że śnieg zacznie padać na wyżynnych terenach północy. Na obszarach leżących bardziej na południe istnieje ryzyko wystąpienia śniegu z deszczem.
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
| Czytaj poprzedni artykuł: Bójka w pubie w Sutton Coldfield spowodowana przez parę pominiętą w kolejce do drinków | Czytaj następny artykuł: Ceny domów w Birmingham coraz wyższe |
Gorące Tematy

Ryanair uruchamia dwa nowe połączenia z Wielkiej Brytanii

DWP wypłaca dodatek do 778 GBP miesięcznie, niezależnie od dochodów

HMRC przejmuje pieniądze z kont bankowych. Samo ostrzeżenie przyniosło 1…

Wielka Brytania wprowadza nowe przepisy. Nawet 500 GBP kary dla właścici…

Chaos na lotnisku. 150 pasażerów Ryanaira nie zdążyło na samolot do Wiel…

UK: Nadchodzi kolejna fala upałów. Termometry pokażą 32°C

Brytyjczycy zabrali głos w sprawie UE. Wyniki nowego badania mogą zaskoc…