Wiadomości
D. Tusk: Ciekawe, jak wygląda to wyjątkowe miejsce w piekle dla promujących brexit
Mocno wierzę, że wspólne rozwiązanie jest możliwe i zrobię wszystko, co w mojej mocy, żeby je znaleźć – powiedział przewodniczący Rady Europejskiej Donald Tusk na temat wyjścia Wielkiej Brytanii z Unii Europejskiej, podczas konferencji po spotkaniu z premierem Irlandii.
Przewodniczący Rady Europejskiej tłumaczył także, że biorąc pod uwagę impas w rozmowach ws. brexitu, należy przygotować się na scenariusz wyjścia Wielkiej Brytanii ze Wspólnoty bez umowy.
- Nawiasem mówiąc, zastanawiałem się, jak wygląda to wyjątkowe miejsce w piekle dla tych, którzy promowali Brexit, nie mając jakiegokolwiek pomysłu na jego przeprowadzenie – dodał Tusk.
Przewodniczący Rady Europejskiej podkreślił po raz kolejny, że unijna "27" nie przygotuje nowej oferty w sprawie umowy rozwodowej Wielkiej Brytanii z Unią, a ta, która została zawarta, nie podlega renegocjacji.
Źródło|:x-news
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
Gorące Tematy

Bank Anglii wydał ważne ostrzeżenie dla osób płacących gotówką

Dodatkowy bank holiday w UK. Tysiące osób mogą świętować do rana

Kupujesz raz za 40 pensów, wymieniasz za darmo. Brytyjski supermarket po…

Ryanair objęty dochodzeniem za pobieranie opłat od rodziców za miejsca o…

Wielka Brytania: Popularne zoo oferuje bilety za 10 GBP. Jest jeden waru…

Wielka Brytania zmienia zasady świadczeń. Nowe przepisy DWP już obowiązu…

Wielka Brytania szykuje się na falę upałów. Temperatury mogą sięgnąć naw…