Wiadomości
Piłkarz wbiegł na trybuny, by dopaść kibica. "Gdy ktoś obraża ciebie i twoją rodzinę, to nerwowa reakcja jest odruchowa"
W środę 4 marca Tottenham Hotspur odpadł z rozgrywek Pucharu Anglii po porażce z Norwich City na własnym stadionie.
Zwycięzcę meczu wyłoniły rzuty karne. Blamaż podopiecznych Jose Mourinho zamazało zachowanie jednego z zawodników londyńskiego klubu.
Reprezentant Anglii Eric Dier wbiegł na trybuny, by skonfrontować się z jednym z kibiców.
26-latek postanowił dopaść kibica, który obrażał jego brata.
- Gdy ktoś obraża ciebie i twoją rodzinę, to nerwowa reakcja jest odruchowa. Pewnie każdy z nas zrobiłby to samo na jego miejscu. Jako profesjonalisty piłkarz, Eric Dier nie powinien jednak się tak zachować - skomentował zachowanie swojego podopiecznego Jose Mourinho.
Sprawie ma przyjrzeć się angielski Związek Piłki Nożnej.
Źródło:x-news
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
Gorące Tematy

Wielka Brytania. Dzięki tej zasadzie HMRC można legalnie zwiększyć kwotę…

Wielka Brytania wprowadza duże zmiany w podatkach. HMRC wydaje pilne ost…

Tysiące rodzin w Wielkiej Brytanii otrzyma bony o wartości 300 GBP do su…

Wielka Brytania odchodzi od gotówki. Co siódmy sklep przeszedł na płatno…

Wielka Brytania testuje likwidację opłat stałych za energię. Nawet 300 G…

Ceny diesla w Wielkiej Brytanii znów rosną. Kierowcy płacą nawet 147p za…

W Wielkiej Brytanii rośnie niepokój o ceny żywności. Chleb, makaron i zi…