Wiadomości
Zaginął Polak z Redditch
Policja oraz bliscy, proszą o pomoc w poszukiwaniu mężczyzny , który zaginął w Redditch.28 letni Michael Lubak, był ostatnio widziany przez znajomego, we wtorek 13 listopada około 11:45, Mężczyzna wyszedł z domu na High Trees Close, aby udać się do pracy w Redditch.
Michael ma około 193 cm wzrostu, jest szczupły i ma krótko ścięte blond włosy. Ma również dwa tatuaże: krzyż na prawym przedramieniu i nazwisko na jego lewym przedramieniu. Miał na sobie kurtkę (high visibility) nałażoną na ubrania robocze oraz srebrny łańcuch na szyi.
Jeśli posiadasz jakieś informację o zaginionym skontaktuj się z komisariatem policji w Redditch (tel : 101) podając numer incydentu: 289-S-151112.
https://www.missingpeople.org.uk/michaellubak
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
| Czytaj poprzedni artykuł: To brytyjski rząd daje Polakom pracę | Czytaj następny artykuł: Mini zestawy DNA w autobusach |
Gorące Tematy

Dodatek 300 GBP trafi na konta bankowe tysięcy mieszkańców Wielkiej Bryt…

Wielka Brytania wprowadza limit opłat u weterynarzy. Właściciele zwierzą…

Wielka Brytania: Alarm i nagły powrót samolotu Ryanair. Linia lotnicza w…

Wielka Brytania: Nawet 640 GBP rocznie i droższe paliwo. Kierowcy zapłac…

Wiosenna fala ciepła nadciąga do Wielkiej Brytanii. Temperatury osiągną …

Wielka Brytania: pilne posiedzenie sztabu kryzysowego Cobra. Rząd ostrze…

Nowa fala podwyżek w Wielkiej Brytanii. Rachunki mogą sięgnąć 1 973 GBP …