Wiadomości
Policja aresztowała 3 nauczycieli za posiadanie pornografii

Policja aresztowała dziś trzech nauczycieli z dwóch szkół w Birmingham. Oskarża się ich o posiadanie ekstremalnej pornografii.
Policja aresztowała dziś trzech nauczycieli z dwóch szkół w Birmingham. Oskarża się ich o posiadanie ekstremalnej pornografii.36- i 37-latka aresztowano w ich domach w Birmingham. Trzeci, 32-letni, został aresztowany w swoim mieszkaniu w Wolverhampton.
Wszyscy są teraz przesłuchiwani. Jeden z zatrzymanych uczy w Park View School, pozostali dwaj w Golden Hillock School. Ich przełożeni zostali poinformowani o planowanych aresztowaniach i obecnie współpracują z policją nad wyjaśnieniem tej sprawy.
Śledztwo rozpoczęło się w kwietniu 2013 r., a jego celem było zbadanie rozprowadzania ekstremalnej pornografii. Sprawa nie ma żadnego związku z dochodzeniem w związku z "Koniem Trojańskim"
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
| Czytaj poprzedni artykuł: Wypadek śmigłowca. Cztery osoby zginęły | Czytaj następny artykuł: Podatkowe zaległości? HMRC pobierze pieniądze z konta |
Gorące Tematy

Wielka Brytania wprowadza zmiany na granicach. Rząd wycofuje się z kontr…

Pilne ostrzeżenie w Wielkiej Brytanii. Supermarkety proszą o zwrot produ…

Wielka Brytania podnosi płacę minimalną od 1 kwietnia 2026. Miliony prac…

Wielka Brytania: prawie milion właścicieli domów czeka szok kosztów. Rat…

Primark rozszerza nową usługę w sklepach w Wielkiej Brytanii

Wielka Brytania rozważa ograniczenia dla kierowców. Możliwy limit 50 mph…

Zmiana czasu na letni w Wielkiej Brytanii. Kiedy przestawiamy zegarki w …