Wiadomości
Brytyjski żołnierz usiłował porwać Polkę z Luton
Początkowo Brytyjczyk i Dagmara, która zakończyła niedawno inny związek, rozmawiali za pośrednictwem Facebooka. Smith zaczął wysyłać Polce zdjęcia podobnych do niej kobiet. Poprosiła go, żeby przestał i chciała ostudzić ich stosunki. Wówczas 32-letni bombardier 16 Regiment Royal Artillery postanowił ją porwać i przygotował nawet chustkę nasączoną w chloroformie. 5 lipca Polka szła chodnikiem niedaleko własnego mieszkania przy Handcross Road, Luton, gdzie Smith próbował wciągnąć ją do swojego samochodu. Na szczęście całe zdarzenie zauważył sąsiad John Purcell, który wybiegł z mieszkania, żeby pomóc kobiecie.
Podczas wtorkowej rozprawy sąd pochwalił „niezwykle odważne” zachowanie sąsiada i skazał żołnierza na 5 lat pozbawienia wolności. Dagmara znała żonę niedoszłego porywacza – Joannę.
Data utworzenia: środa, 15 października 2014 08:20
-
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
Gorące Tematy

Wielka Brytania przygotowuje się na najgorsze. Rząd apeluje do obywateli

Ryanair uruchomi nowe połączenie z Wielkiej Brytanii do Polski. Loty już…

Wielka Brytania szykuje duże zmiany na rynku pracy. Rząd chce zmienić za…

Ryanair wydaje ważne ostrzeżenie dla podróżnych mających zarezerwowane l…

Największe zmiany w Wielkiej Brytanii od 40 lat. Nowy premier stawia sob…

Wielka Brytania wprowadzi „godzinę policyjną” dla nastolatków. Social me…

Czwarta fala upałów uderzy w Wielką Brytanię. Pogoda znów mocno zaskoczy