Wiadomości
25-latek żyje z zasiłków, bo jest zbyt wysportowany, by pracować
Zamieszkały we wschodnim Londynie Kamran Kam, który pobiera co tydzień £72.50 z zasiłku dla bezrobotnych, jest maniakiem fitnessu. Na ćwiczeniach dziennie spędza cztery godziny. Dzięki temu, że nie pracuje miesięczny karnet do siłowni kosztuje go o połowę mniej.
Kam tłumaczy, że w przeszłości wykonywał różnego rodzaju zajęcia – pracował w biurze, w obsłudze klientów, w kuchni, jako ochroniarz i żadna z tych posad nie była dla niego wystarczająco interesująca - pisze Daily Mail.
Jego zdaniem ludzie tak wysportowani, jak on powinni otrzymywać dodatkowe dopłaty od państwa za to, że mają świetną kondycję. Uważa również, że są mniejszym obciążeniem dla budżetu niż bezrobotne otyłe osoby, które wszystkie pieniądze z zasiłków przeznaczają na niezdrowe jedzenie i papierosy.
Data utworzenia: środa, 28 stycznia 2015 07:52
-
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
| Czytaj poprzedni artykuł: Video: Pracownik RAC cudem uniknął śmierci na autostradzie | Czytaj następny artykuł: Banki naciągały na bezużyteczne ubezpieczenia kart kredytowych |
Gorące Tematy

Płaca minimalna w Wielkiej Brytanii: Zrównanie stawek zostaje odsunięte …

Wielka Brytania: Jak zwiększyć kwotę wolną od podatku do £18 570? HMRC w…

Najtańsze taryfy energetyczne w Wielkiej Brytanii w 2026 roku. Rachunki …

Inflacja w Wielkiej Brytanii spada do 3 proc. Czy Bank Anglii obniży sto…

HMRC kontroluje tysiące rodzin. Rekordowa liczba dochodzeń w sprawie pod…

Wielka Brytania zmieni sposób liczenia ubóstwa dzieci. Liczby mogą spaść…

Wielka Brytania: Ognisko odry w Londynie nie wygasa. Liczba zakażeń rośn…