Wiadomości
Brytyjska ambasada w Teheranie otwarta ponownie po czterech latach

W Teheranie ponownie otworzono brytyjską ambasadę. W otwarciu uczestniczył minister spraw zagranicznych Wielkiej Brytanii Philip Hammond.
W Teheranie ponownie otworzono brytyjską ambasadę. W otwarciu uczestniczył minister spraw zagranicznych Wielkiej Brytanii Philip Hammond.
Wznowienie pracy ambasady było możliwe m.in. dzięki porozumieniu zawartego w lipcu ze światowymi mocarstwami ws. ograniczenia irańskiego programu nuklearnego.
W 2011 roku ambasada w Teheranie została zamknięta po gwałtownych protestach przeciwko sankcjom jakie nałożono wtedy na Iran.
Źródło: RUPTLY/x-news
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
| Czytaj poprzedni artykuł: Katastrofa na pokazach lotniczych. Samolot spadł na autostradę | Czytaj następny artykuł: Kontrowersyjny Dismaland w Weston-super-Mare |
Gorące Tematy

Funt gwałtownie traci na wartości. Nowe dane z Wielkiej Brytanii zaskocz…

Ryanair wprowadza ważną zmianę na wszystkich lotach. Dwa przedmioty pole…

Wielka Brytania wprowadza ogromne zmiany dla Polaków z Settled Status. N…

Benefity zamiast pracy. W Wielkiej Brytanii 10 mln osób zgłasza niepełno…

Wielka Brytania planuje pobierać podatek, zanim jeszcze zarobisz. Ogromn…

DWP potwierdza podwyżki benefitów w Wielkiej Brytanii. Nowe stawki dla m…

Dodatkowe pieniądze dla mieszkańców Wielkiej Brytanii. Wypłaty od £10 do…