Wiadomości
Antypolskie graffiti na ścianach budynków w Southport
Na wielu domach w Southport ktoś wymalował rasistowskie i obraźliwe graffiti. Napisy odnoszą się do Państwa Islamskiego oraz Polaków - pisze Southport Visiter.Napisy zostały zauważone na Balls Place w centrum miasta i biegnącej wzdłuż alejce. Graffiti znajduje się na okiennicach i ścianach. Na jednym z domów wymalowano litery „FTM” oraz symbol marihuany. Inne oszpecono napisami „F*** Polish” i „F*** ISIS”.
To nie pierwsza taka sytuacja w Balls Place. Mieszkańcy tego miejsca mówią, że w przeszłości złożyli już wiele skarg do różnych urzędów. Dotyczyły one antyspołecznych zachowań, które są tam codziennością.
Data utworzenia: poniedziałek, 18 stycznia 2016 07:14
-
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
Gorące Tematy

Płaca minimalna w Wielkiej Brytanii: Zrównanie stawek zostaje odsunięte …

Zmiana czasu w Wielkiej Brytanii. Kiedy przestawiamy zegarki w 2026 roku…

Nowe zasady paszportowe w Wielkiej Brytanii od 25 lutego 2026. Rodzice d…

Wielka Brytania: Jak zwiększyć kwotę wolną od podatku do £18 570? HMRC w…

Najtańsze taryfy energetyczne w Wielkiej Brytanii w 2026 roku. Rachunki …

Bezrobocie w Wielkiej Brytanii najwyższe od niemal pięciu lat. Nowe dane…

Inflacja w Wielkiej Brytanii spada do 3 proc. Czy Bank Anglii obniży sto…