Wiadomości
Grupa Polaków żąda delegalizacji KOD-u w Wielkiej Brytanii
Według informacji, które możemy znaleźć w Internecie, grupa około 50 Polaków, złożyła w tej sprawie wniosek do brytyjskiego MSW ostrzegając przed „antyspołecznym” i „ekstremistycznym” ruchem, który zagraża bezpieczeństwu publicznemu. Do wniosku podobno dołączono zdjęcia uczestników jednej z manifestacji KOD w Londynie, i zasugerowano, aby Home Office ich deportował.
Nie wiadomo czy taki wniosek został naprawdę złożony, czy jest to zwykła prowokacja, gdyż nie ujawniono kopii wniosku ani nazwisk wnioskodawców.
Według organizatorów KOD w Londynie jest to prowokacja „Ten wniosek nie ma sensu. Uważamy, że jest niepoważny. Za każdym razem organizując manifestację współpracujemy z policją. Nie stanowimy żadnego zagrożenia” - czytamy na portalu natemat.pl
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
| Czytaj poprzedni artykuł: Polak, prawie przez dobę tkwił na dachu dwupiętrowego budynku | Czytaj następny artykuł: Ulewy w West Midlands spowodowały chaos na drogach w porannych godzinach szczytu |
Gorące Tematy

Ambasada w Wielkiej Brytanii wydaje ważny komunikat dotyczący polskich p…

Kobieta w UK dostaje 750 GBP miesięcznie i pokazuje, jak ubiegać się o t…

B&M i Home Bargains w Wielkiej Brytanii pilnie proszą o zwrot produktów

Wielka Brytania wprowadza duże zmiany w szkołach. Już są ostrzeżenia prz…

Ryanair wprowadza poważne zmiany jeszcze w tym roku. Podróżni będą zadow…

Dwie osoby w Wielkiej Brytanii trafiają gigantyczną wygraną. Ponad ponad…

Wielka Brytania wchodzi w słoneczny i ciepły okres. Termometry pokażą na…