Wiadomości
16-latek trzykrotnie dźgnięty nożem przez nieznajomego sprawcę

Nastolatek został trzykrotnie ugodzony nożem przez nieznajomego. Do zdarzenia doszło na jednej z ulic w Birmingham.
Nastolatek został trzykrotnie ugodzony nożem przez nieznajomego. Do zdarzenia doszło na jednej z ulic w Birmingham.16-letniego chłopca zaatakowano, gdy stał wraz z przyjaciółmi na Beilby Road w Stirchley. Stało się to w poniedziałek, około godziny 17:15.
Napastnik ugodził go dwukrotnie w klatkę piersiową i raz w ramię. Poszkodowanego przewieziono natychmiast do szpitala. Jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.
Każdy, kto posiada jakiekolwiek informacje na temat tego zajścia proszony jest o kontakt z Policją pod numerem 101 lub anonimowo za pomocą Crimestoppers 08000 555 111.
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
Gorące Tematy

Wielka Brytania wprowadza ogromne zmiany dla podatników

HMRC zażąda zwrotu 300 GBP. Miliony osób w Wielkiej Brytanii dostaną lis…

Ostrzeżenie dla pasażerów Ryanair i easyJet. Tych trzech rzeczy lepiej n…

10 najbezpieczniejszych rejonów Birmingham. Tu liczba poważnych przestęp…

Kieszonkowe w Wielkiej Brytanii rośnie szybciej niż inflacja. Oto ile do…

Rachunki za energię w Wielkiej Brytanii spadną w kwietniu 2026. Ofgem po…