Wiadomości
Bójka w sklepie z sukniami ślubnymi – cztery osoby aresztowane
Cztery osoby zostały aresztowane po bójce, jaka miała miejsce w sklepie z sukniami ślubnymi w Birmingham.Policja została wezwana do Seher Boutique na Alum Rock Road w Saltley, w sobotę, po otrzymaniu informacji o bójce, w której brało udział wiele osób.
Jeden mężczyzna został zabrany do szpitala a dwie kobiety, w wieku 22 i 46 lat, i inny mężczyzna w wieku 24 lat, odnieśli drobne obrażenia.
Policjanci kontynuują przeszukiwanie sklepu i oglądanie materiału CCTV.
Każdy, kto posiada jakiekolwiek informacje na temat tego zajścia proszony jest o kontakt z policją pod numerem 101 lub anonimowo za pomocą Crimestoppers 08000 555 111.
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
| Czytaj poprzedni artykuł: Kierowca, który zabił mężczyznę w Solihull aresztowany i zwolniony za kaucją | Czytaj następny artykuł: Upały zmieniły Wielką Brytanię nie do poznania. Widać to nawet z kosmosu |
Gorące Tematy

Wielka Brytania: Od 31 lipca zmieniają się przepisy dla właścicieli psów

Wielka Brytania: Jeden błąd może podnieść koszt ubezpieczenia na całe ży…

Trzecia fala upałów w Wielkiej Brytanii. Tym razem problemem będzie nie …

Supermarkety w Wielkiej Brytanii pilnie proszą o zwrot produktów. „Nie j…

Kolejne polskie lotnisko znosi limit płynów. Skorzystają także podróżni …

Ryanair wprowadza ułatwienie na 3 lotniskach w Wielkiej Brytanii

Wielka Brytania: nawet 2672 GBP w lipcu. Cztery świadczenia z DWP i HMRC