Wiadomości
Mężczyzna zamordowany w Smethwick
Policja wszczęła śledztwo w sprawie morderstwa emeryta w Smethwick.
Policja wszczęła śledztwo w sprawie morderstwa emeryta w Smethwick.
Mężczyznę znaleziono z poważnymi obrażeniami w zeszły piątek (23 listopada), około 14:45 na White Road w Smethwick.
Poszkodowanego przewieziono do szpitala, gdzie niestety zmarł. Sekcja zwłok wykazała ze przyczyną śmierci były obrażenia zadane tępym narzędziem.
Według informacji jakie podała policja mężczyzna miał około 70 lat, formalna identyfikacja nie została jeszcze przeprowadzona.
Wczoraj wieczorem w związku z morderstwem policjanci aresztowali 50 letniego Palvindera Hayrea.
Mężczyzna ma się pojawić dziś w sądzie Dudley Magistrates Court, gdzie zostanie oskarżony o morderstwo.
Każdy, kto posiada jakiekolwiek informacje na temat tego zajścia proszony jest o kontakt z policją pod numerem 101 lub anonimowo za pomocą Crimestoppers 08000 555 111. Z policją można się też skontaktować za pośrednictwem czatu na stronie https://www.west-midlands.police.uk w godzinach od 8:00 do północy.
Numer referencyjny przestępstwa to: 1382 z 23/11/18
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
Gorące Tematy
Wielka Brytania wprowadza nowe zasady dla osób z pre-settled status. Now…
Brytyjski bank wprowadza duże zmiany, które dotkną miliony mieszkańców W…
Anglia wprowadza zakaz używania węży ogrodowych w większości regionów — …
Wielka Brytania dopłaci 3 750 GBP do zakupu elektrycznego samochodu
Wielka Brytania wprowadza zmiany w wypłatach świadczeń w sierpniu
Dwóch mężczyzn, którzy ścięli słynne drzewo w Wielkiej Brytanii, skazany…
Koniec z ograniczeniem do 100 ml płynów w bagażu podręcznym w Wielkiej B…