Wiadomości
Islamska szkoła w Birmingham nie pozwala dziewczętom zjeść lunchu dopóki chłopcy go nie ukończą
Islamska szkoła w Birmingham nie pozwala dziewczętom jeść lunchu, dopóki chłopcy nie skończą, powiedział szef Ofsted.
Islamska szkoła w Birmingham nie pozwala dziewczętom jeść lunchu, dopóki chłopcy nie skończą, powiedział szef Ofsted.
Szkoła Al- Hijrah, w Bordseley Green, została ostro skrytykowana za stosowanie niezgodnych z prawem praktyk segregowania chłopców i dziewcząt.
W październiku szkoła otrzymała list od Ofsted, który nakazał zakończenia "nielegalnej dyskryminacyjnej polityki".
Szkoła otrzymywała również nakazy sądu o zaprzestanie bezprawnej praktyki segregowania uczniów pod względem płci.
Teraz Luke Tryl z Ofsted, powiedział, że szkoła wciąż egzekwuje "bardzo ścisłą segregację płciową", która "odmawia dziewczynom spożywania posiłków, dopóki chłopcy nie ukończą swoich".
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
| Czytaj poprzedni artykuł: Zamknięte szkoły i paraliż komunikacyjny. Wielka Brytania zmaga się z atakiem zimy | Czytaj następny artykuł: Brexit powoduje spadek produkcji samochodów w Wielkiej Brytanii |
Gorące Tematy

Ryanair wprowadza ważną zmianę na wszystkich lotach. Dwa przedmioty pole…

Benefity zamiast pracy. W Wielkiej Brytanii 10 mln osób zgłasza niepełno…

Wielka Brytania planuje pobierać podatek, zanim jeszcze zarobisz. Ogromn…

Funt gwałtownie traci na wartości. Nowe dane z Wielkiej Brytanii zaskocz…

Jakie są realne dochody w Wielkiej Brytanii? Najnowsze dane zaskakują

9-letnia dziewczynka zamordowana w Wielkiej Brytanii. Aresztowano nastol…

DWP potwierdza podwyżki benefitów w Wielkiej Brytanii. Nowe stawki dla m…
