Wiadomości
Nauczyciel z Birmingham dotarł do pytania o milion w Milionerach
36-letni nauczyciel języka angielskiego z Birmingham dotarł do pytania za milion funtów w teleturnieju Milionerzy.
Pytanie o Milion dotyczyło tego, kto z wymienionych osób pełnił funkcję ministra spraw zagranicznych.
Do wyboru były Winstona Churchilla, Aleca Douglas-Home'a, Anthony'ego Edena oraz Harolda Macmillana. (Prawidłową odpowiedzią był Winston Churchill).
John Robinson zdecydował się wycofać z odpowiedzi - Waham się między B i C, ale nie jestem gotów zaryzykować takiej sumy.
Mężczyzna za wygraną planował kupno pierścionka zaręczynowego dla swojej dziewczyny, a także spłatę kredytu za dom
Chociaż nie wygrał głównej nagrody wynoszącej milion funtów, to 500 tys. funtów wystarczy na zrealizowanie jego planów.
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
Gorące Tematy

Darmowe bony na zakupy w Wielkiej Brytanii. W tym regionie można dostać …

HMRC wydaje pilne ostrzeżenie dla mieszkańców Wielkiej Brytanii. Milion …

Ryanair ostrzega pasażerów. Ten popularny przedmiot w bagażu podręcznym …

Wielka Brytania szykuje podwyżki płac w 2026 roku. Jest też sposób na do…

Ogromne wypłaty za kredyty samochodowe coraz bardziej realne. Średnio na…

Polka skazana za znęcanie się nad niemowlętami w londyńskim żłobku ma zo…

16-latek ugodzony nożem na parkingu w Birmingham. Policja szuka sprawcy