Wiadomości
Szok: Asda w Great Barr zawyża ceny? Klientka zapłaciła £7.90 za pięć pączków, powinna a zapłacić 79 pensów
Klientka Asdy ostrzega kupujących, aby sprawdzili swoje paragony i etykiety, ponieważ niesłusznie zapłaciła £7.90 za pięć pączków.
Helen Stokes robiła zakupy ze swoimi rodzicami w Asdzie przy Queslett Road w Great Barr we wtorek rano.
Kupiła opakowanie pączków z dżemem Asda Baker's Selection, według ceny na półce pączki kosztują 79 pensów.
Za wszystkie zakupy zapłacili 20 funtów, nie zastanawiając się, wrócili do domu.
Dopiero przy wykładaniu zakupów matka Helen zauważała, że na etykiecie pączków jest cena £7.90 a nie 79 pensów.
Po sprawdzeniu paragonu kobieta zdała sobie sprawę, że za paczkę pączków zapłacili dziesięć razy więcej, niż powinni byli zapłacić.
37-letnia kobieta powiedziała Birmingham Live że była zszokowana, że tylko przypadkiem to zauważyli bo nigdy nie sprawdza paragonów, niektórzy ludzie mogli tego nie zauważyć.
Kobieta powiedziała, że przy kolejnych zakupach w Asdzie, jej rodzice upomną się o zwrot niesłusznie zapłaconych pieniędzy.
Rzecznik Asdy powiedział, że znaleziono usterkę w systemie spowodowaną wprowadzeniem nowego produktu.
Asda jeszcze nie otrzymała żadnej skargi na ten temat, ale chce przeprosić panią Stokes za niedogodności i prosić o przyniesienie zakupionych pączków w celu zwrotu niesłusznie zapłaconych pieniędzy.
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
Gorące Tematy

Wielka Brytania podnosi wiek emerytalny. 2026 rok przyniesie ogromne zmi…

Wielka Brytania buduje zupełnie nowe miasteczko. Tysiące domów i pełna i…

Pasażerowie nie wierzyli własnym oczom. Martwa kobieta wniesiona na pokł…

Wielka Brytania zaostrza kontrole benefitów. DWP zapowiada spotkania „tw…

Ryanair, Wizz Air, easyJet, Jet2 i TUI. Najnowsze zasady bagażu podręczn…

Popularna linia lotnicza ogłasza 8 tras z UK. W tym z Birmingham do Gdań…

Tysiące kierowców utknęło w Dover. Problemy z IT powodują kolejki na gra…