Wiadomości
Dziecko wypadło z okna(6m) w przedszkolu w Birmingham
Dwuletni chłopiec został przewieziony do szpitala po tym jak wpadł z okna znajdującego się na wysokości 6 merów. Do wypadku doszło w poniedziałek rano w przedszkolu Munchkins Day Nursery w Longmeadow Crescent, Shard End. Chłopiec cudem nie doznał poważnych obrażeń.Prywatne przedszkole zostało zamknięte i jest prowadzone dochodzenie przez regulatora Ofsted oraz oddział edukacji z Birmingham City Council.
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
| Czytaj poprzedni artykuł: Brytyjski samolot leciał na autopilocie, piloci spali | Czytaj następny artykuł: Obława na farmie w Walii. Policja wyzwoliła polskiego niewolnika |
Gorące Tematy

Wielka Brytania: fala upałów potrwa dłużej. Met Office podało dokładny t…

Aldi wprowadza do sprzedaży tani klimatyzator za 15 GBP

Wielka Brytania ma poważny problem z migrantami. Zniknęło ponad 50 tys. …

Tajemnicze zaginięcie Polki w Wielkiej Brytanii. Rodzina błaga o pomoc

Zakaz podlewania ogrodów w Wielkiej Brytanii. Pierwszy dostawca wprowadz…

8 niezwykłych plaż w Wielkiej Brytanii, które warto odwiedzić latem

Wielka Brytania rozprawia się z benefitami – oszuści stracą prawo jazdy