Wiadomości
16-latek wbił nóż w plecy czternastoletniej dziewczynie.

Szesnastoletni chłopak został aresztowany po tym jak prawdopodobnie ranił swoją byłą dziewczynę wbijając jej nóż w plecy. Nastolatka przeżyła.
Szesnastoletni chłopak został aresztowany po tym jak prawdopodobnie ranił swoją byłą dziewczynę wbijając jej nóż w plecy. Nastolatka przeżyła.Czternastoletnia dziewczyna przeszła już operację, a według policji jej życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. W piątek wczesnym wieczorem w Walsall miała pokłócić się ze swoim byłym chłopakiem, który wbił jej ostrze w plecy. Dziewczyna dotarła do Bloxwich Leisure Centre około 19:30 a pracownicy wezwali pomoc.
Policja otoczyła teren i 50 minut później wyśledziła podejrzanego, który siedział w pubie. Nastolatek z Leamore w Walsall przebywa obecnie w areszcie. Teren został przeszukany pod kątem ewentualnych dowodów. Teraz policjanci chcieliby porozmawiać ze świadkami, którzy mogli znajdować się w pobliżu Bloxwich Leisure Centre przy High Street pomiędzy 19:00 a 19:30 i widzieli cokolwiek, co wydało im się podejrzane.
Każdy posiadający jakąkolwiek informacje na temat zdarzenia powinien skontaktować się z DC Jasonem Fowlerem z Bloxwich Police Station dzwoniąc pod numer 101.
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
| Czytaj poprzedni artykuł: Dziwne rzeczy, które zostawiamy w autobusach | Czytaj następny artykuł: W Coventry odsłonięto pomnik upamiętniający Daniela Pełkę |
Gorące Tematy

Wielka Brytania: rachunki za energię spadną nawet o 200 GBP od kwietnia

DWP wstrzymuje benefity 356 tysiącom osób w Wielkiej Brytanii

HMRC wprowadza ogromne zmiany dla podatków Wielkiej Brytanii

Bezrobocie młodych w Wielkiej Brytanii najwyższe od dekady. Rząd pod pre…

HMRC kontroluje tysiące rodzin. Rekordowa liczba dochodzeń w sprawie pod…

Rekordowa nadwyżka w Wielkiej Brytanii, a wielu mieszkańców wciąż odczuw…

Darmowe recepty NHS w Anglii w 2026 roku. Te 11 chorób pozwala zaoszczęd…