Wiadomości
Nauczyciel z Birmingham zawieszony za rasistowskie żarty
Jonathan Parker, w jednym z komentarzy twierdził, że Muzułmanie są przyczyną pedofilii, w innym pisał: „W Sainsbury nie było mięsa wieprzowego. Winię za to Muzułmanów. Głosuj na UKIP”. W jednym z innych wpisów – dziś wszystkie są już usunięte – pisał np. „Cholerne dzieciaki. Wychodzą z naszych kobiet i zabierają naszą pracę. Powinny wrócić skąd pochodzą. Głosuj na UKIP”.
To zaniepokojeni uczniowie pokazali żarty władzom szkoły Washwood Heath, jednej z 21 w sprawie których toczy się dochodzenie o przeniknięciu fundamentalistów islamskich do władz placówki.
Sam nauczyciel twierdzi, że żarty nie miały podłoża rasistowskiego i jedyne z czego kpiły, to z partii UKIP. Wpisy zostały dodane w czasie wyborów europejskich w maju, a sprawę do władz szkoły zgłoszono przed wakacjami. Dochodzenie jest w toku na nauczyciel w dalszym ciągu pozostaje zawieszony.
Data utworzenia: piątek, 10 października 2014 11:59
-
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
| Czytaj poprzedni artykuł: Rozwścieczony kierowca groził bronią kierowcy ciężarówki | Czytaj następny artykuł: £1000 mandatu za jazdę złym pociągiem |
Gorące Tematy

Najtańszy supermarket w Wielkiej Brytanii. Różnica w koszyku sięga ponad…

Ta moneta 50p może być warta nawet 80 GBP. Sprawdź czy masz ją w portfe…

Tragedia w Wolverhampton. Mężczyzna śmiertelnie ugodzony nożem na parkin…

Wielka Brytania: DWP zlikwidował dwa świadczenia. Prawie dwa miliony osó…

DWP potwierdza wypłaty do 300 GBP. Pieniądze trafią na konta bankowe w W…

Niektóre szkoły w UK zmieniają jutro godziny otwarcia. Rodzice muszą spr…

Ryanair wydaje pilne ostrzeżenie dla podróżnych z Wielkiej Brytanii. Cha…