Wiadomości
Pijany kierowca jechał 100mph w Birmingham

Funkcjonariusze z jednostki Central Motorway Police Group (CMPG) zatrzymali w niedzielę na Aston Expressway kierowcę, którego podejrzewali o jazdę pod wpływem alkoholu. Mężczyzna trzykrotnie przekroczył dopuszczalną prędkość.
Funkcjonariusze z jednostki Central Motorway Police Group (CMPG) zatrzymali w niedzielę na Aston Expressway kierowcę, którego podejrzewali o jazdę pod wpływem alkoholu. Mężczyzna trzykrotnie przekroczył dopuszczalną prędkość. Policjanci poinformowali, że pojazd zatrzymanego poruszał się po drodze A38 w Birmingham z prędkością około 100 mil na godzinę. W tym miejscu dopuszczalny limit to 30 mil na godzinę. Kierowca został przebadany alkomatem, który wykazał, że w jego krwi jest 74 mikrogramy alkoholu, czyli ilość ponad dwa razy większa niż dopuszczalny limit.
Data utworzenia: poniedziałek, 26 stycznia 2015 06:59
-
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
| Czytaj poprzedni artykuł: Polka z Birmingham wystąpiła w programie stacji ITV „Take Me Out” | Czytaj następny artykuł: Zatrzymano pięciu nielegalnych imigrantów pracujących w restauracji |
Gorące Tematy

Wielka Brytania zmienia zasady na granicach. Rząd wycofuje się z kontrow…

Wielka Brytania ostrzega przed podróżami do popularnych krajów. Nowe zal…

Samolot Ryanair lecący do Wielkiej Brytanii zatrzymany przez komornika. …

Primark rozszerza nową usługę w sklepach w Wielkiej Brytanii

Zmiana czasu na letni w Wielkiej Brytanii. Kiedy przestawiamy zegarki w …

Ceny paliw w Wielkiej Brytanii rosną najmocniej od 18 miesięcy. Rachel R…

Wielka Brytania: monetą sprzed ponad 2000 lat zapłacono za przejazd auto…