Wiadomości
Tragiczny wypadek w Handsworth. Samochód wjechał w rodzinę

W niedziele po południu kierowca Seata Leon wjechał w przechodząca przez ulicę matkę z czwórką dzieci. Do zdarzenia doszło przy Grove Lane w Handsworth
W niedziele po południu kierowca Seata Leon wjechał w przechodząca przez ulicę matkę z czwórką dzieci. Do zdarzenia doszło przy Grove Lane w Handsworth.Matka z czwórką dzieci, trzema dziewczynkami w wieku 6, 7 i 12 lat oraz z 13-letnim chłopcem, przechodziła przez ulice kiedy uderzył w nich samochód. Za kierownica siedział 34-letni mieszkaniec Handsworth, który zaraz po zdarzeniu został aresztowany.
Niestety dwie dziewczynki ( 6 i 7-letnia) zmarły w szpitalu a pozostała trojka walczy o życie.
Policja prosi wszystkich, którzy mogą wiedzieć coś na ten temat, o kontakt pod 101 lub anonimowo z Crimestoppers pod 0800 555 111.
Data utworzenia: poniedziałek, 22 czerwca 2015 10:52
-
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
| Czytaj poprzedni artykuł: Mandat i punkty karne za jazdę środkowym pasem po autostradzie | Czytaj następny artykuł: Gdzie na plaże? |
Gorące Tematy

Pilne ostrzeżenie dla Polaków jadących do Wielkiej Brytanii. Są problemy…

Potężne opady śniegu nadciągają nad Wielką Brytanię. Nawet 30 cm śniegu …

Ryanair tnie połączenia. Zmiany uderzą w popularne kierunki

Śnieg zamyka lotnisko, szkoły i drogi w regionie Birmingham

Mobilne punkty odbioru odpadów w Birmingham. Terminy i miejsca na począt…