Wiadomości
11-latek dźgnął swojego rówieśnika w szkole w Wolverhampton
11-letni uczeń szkoły w Wolverhampton zranił swojego rówieśnika ostrzem wyjętym z rozmontowanej temperówki. Chłopiec został zabrany do szpitala.Zdarzenie miało miejsce w Moseley Park School przy Holland Road w Bilston. Raporty sugerują, że do incydentu doszło w sali lekcyjnej, ale nie zostało to potwierdzono. Nie są na razie znane także motywy zachowania napastnika.
Alarm został podniesiony przez jednego z nauczycieli, który widział, jak chłopcy się wygłupiają, a potem odkrył, że jeden z nich jest ranny w nogę. Obrażenia nie są poważne, ale profilaktycznie poszkodowanego odwieziono do szpitala.
Do szkoły wezwano policję, która rozpoczęła dochodzenie w tej sprawie. Napastnika zgłoszono do Youth Offending Team. Organ ten zdecyduje o podjęciu dalszych kroków. 11-latek jest obecnie zawieszony w prawach ucznia. Natomiast pracownicy i zarząd szkoły przeglądają nagrania z kamer monitoringu, by ustalić, co dokładnie zaszło.
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
| Czytaj poprzedni artykuł: Nastolatka poważnie ranna w wypadku w Stourbridge – policja apeluje do świadków zdarzenia | Czytaj następny artykuł: Wielkanoc w Botanical Gardens w Birmingham |
Gorące Tematy

Ryanair wprowadza ważną zmianę na wszystkich lotach. Dwa przedmioty pole…

Benefity zamiast pracy. W Wielkiej Brytanii 10 mln osób zgłasza niepełno…

Jakie są realne dochody w Wielkiej Brytanii? Najnowsze dane zaskakują

Wielka Brytania planuje pobierać podatek, zanim jeszcze zarobisz. Ogromn…

9-letnia dziewczynka zamordowana w Wielkiej Brytanii. Aresztowano nastol…

Wielka Brytania: tysiące kierowców niesłusznie ukaranych. Mandaty za nad…

Wielka Brytania notuje nagły spadek cen domów. O 6 700 GBP taniej niż mi…