Wiadomości
Kobieta zginęła w pożarze domu w Erdington
Dziś rano w pożarze domu w Erdington zginęła kobieta.
Straż pożarna oraz ratownicy medyczni zostali wezwani do pożaru około godziny 5:20. Ogień pojawił się w jednym z domów przy Birchdale Road.
Poszkodowaną udało się wydobyć z dwupiętrowego budynku, a strażacy natychmiast rozpoczęli resuscytację. Wykonywali ją dopóki nie zjawiła się karetka. Mimo poczynionych wysiłków, kobiety nie udało się uratować.
Przyczyna wybuchu pożaru na razie nie jest znana, ale prowadzone jest śledztwo mające na celu ustalenie okoliczności tragedii.
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
| Czytaj poprzedni artykuł: Fałszywy alarm pożarowy w szkole podstawowej w Walsall | Czytaj następny artykuł: Nastolatka porwana z przystanku w Tamworth |
Gorące Tematy

Wielka Brytania: fala upałów potrwa dłużej. Met Office podało dokładny t…

Czy Wielką Brytanię czekają kolejne fale upałów? Eksperci mają niepokoją…

Aldi wprowadza do sprzedaży tani klimatyzator za 15 GBP

Wielka Brytania ma poważny problem z migrantami. Zniknęło ponad 50 tys. …

Miliony mieszkańców Wielkiej Brytanii otrzymają średnio 473 GBP z HMRC

Wielka Brytania rozprawia się z benefitami – oszuści stracą prawo jazdy

Pilny komunikat dla klientów supermarketów w Wielkiej Brytanii. Wycofano…