Wiadomości
Policja zlikwidowała plantację marihuany w Handsworth

West Midlands Police zlikwidowała nielegalną plantację marihuany, która znajdowała się w jednym z domów w Handsworth.
West Midlands Police zlikwidowała nielegalną plantację marihuany, która znajdowała się w jednym z domów w Handsworth.Wytwórnia narkotyków stwarzała niebezpieczeństwo dla życia mieszkańców okolicy – informuje przedstawiciel policji z West Midlands. Plantacja została odkryta przez strażaków. Wcześniej spod dachu domu, w którym się znajdowała wydobywały się kłęby dymu.
West Midlands Police mówi, że przeciążona instalacja elektryczna w budynku zlokalizowanym przy Hamstead Hall Avenue przyczyniała się do powstania ogromnego zagrożenia dla bezpieczeństwa publicznego i narażała na szwank życie sąsiadów.
Na miejscu pożaru w niedzielę około godziny 6:50 zjawiły się jednostki straży pożarnej z Handsworth. Zdjęcia opublikowane na twitterowym profilu straży ukazują plątaninę kabli umieszczonych w skrzynce na bezpieczniki wewnątrz domu.
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
| Czytaj poprzedni artykuł: Odrzucono porawkę o zapewnieniu gwarancji obywatelom Unii po Brexicie | Czytaj następny artykuł: Islamscy imamowie w UK będą musieli wygłaszać kazania po angielsku |
Gorące Tematy

Wielka Brytania przygotowuje się na najgorsze. Rząd apeluje do obywateli

Ryanair uruchomi nowe połączenie z Wielkiej Brytanii do Polski. Loty już…

Miliony domów w Anglii postawionych w stan gotowości. Firma wodociągowa …

Czwarta fala upałów uderzy w Wielką Brytanię. Pogoda znów mocno zaskoczy

Największe zmiany w Wielkiej Brytanii od 40 lat. Nowy premier stawia sob…

10 najlepszych miast w Wielkiej Brytanii na pierwsze mieszkanie. Ceny ju…

Darmowe atrakcje dla rodzin w Birmingham i West Midlands. Festiwale, kin…