Wiadomości
11-letnia dziewczynka zmarła podczas wycieczki do parku rozrywki Drayton Manor
W parku rozrywki Drayton Manor miał miejsce śmiertelny wypadek. 11-letnia dziewczynka wpadła do wody podczas przejażdżki imitującej spływ po rwącej rzece – „The Splash Canyon”.Do tragedii doszło we wtorek. Incydent sprawił, że Splash Canyon został zamknięty. Zmarła dziewczynka była w trakcie szkolnej wycieczki.
Staffordshire Police poinformowała, że 11-latka pochodzi najprawdopodobniej z okolic Leicester. Po tragedii, około godziny 14:20, przewieziono ją helikopterem do Birmingham Children's Hospital. Krótko po zjawieniu się tam ogłoszono jej zgon.
O zdarzeniu poinformowano Health and Safety Executive i policję, która rozpocznie dochodzenie w sprawie śmierci dziecka.
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
| Czytaj poprzedni artykuł: Lew zaatakował swojego trenera we francuskim cyrku | Czytaj następny artykuł: Polka obrażała pacjentów w języku polskim |
TAGI: Wypadek w Drayton Manor, parki rozrywki, Drayton Manor Park, Alton Towers, wypadek, Splash Canyon
Gorące Tematy

Wielka Brytania zmienia zasady na granicach. Rząd wycofuje się z kontrow…

Wielka Brytania ostrzega przed podróżami do popularnych krajów. Nowe zal…

Samolot Ryanair lecący do Wielkiej Brytanii zatrzymany przez komornika. …

Primark rozszerza nową usługę w sklepach w Wielkiej Brytanii

Zmiana czasu na letni w Wielkiej Brytanii. Kiedy przestawiamy zegarki w …

Wielka Brytania: monetą sprzed ponad 2000 lat zapłacono za przejazd auto…

Ceny paliw w Wielkiej Brytanii rosną najmocniej od 18 miesięcy. Rachel R…