Wiadomości
Uchodźcy ruszyli w kierunku Chorwacji
Na facebooku powstała grupa "Avoid Hungary-Migration news", która informuje uchodźców o zmianach w węgierskich przepisach azylowych. W rozdawanych imigrantom ulotkach, na których umieszczona jest mapa regionu, zachęca się ich do obierania alternatywnej trasy, prowadzącej przez Chorwację i Słowenię.
Węgry podjęły również decyzję o przygotowaniu planów budowy ogrodzenia na odcinku granicy z Rumunią, na wypadek, gdyby migranci postanowili przesunąć się w tamtą stronę.
Data utworzenia: środa, 16 września 2015 06:40
-
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
| Czytaj poprzedni artykuł: Rosną ceny domów w West Midlands | Czytaj następny artykuł: Poranne naloty na dilerów narkotykowych w Birmingham – aresztowano dziewięć osób |
Gorące Tematy

Wielka Brytania przygotowuje się na najgorsze. Rząd apeluje do obywateli

Ryanair uruchomi nowe połączenie z Wielkiej Brytanii do Polski. Loty już…

Wielka Brytania szykuje duże zmiany na rynku pracy. Rząd chce zmienić za…

Ryanair wydaje ważne ostrzeżenie dla podróżnych mających zarezerwowane l…

Czwarta fala upałów uderzy w Wielką Brytanię. Pogoda znów mocno zaskoczy

Największe zmiany w Wielkiej Brytanii od 40 lat. Nowy premier stawia sob…

10 najlepszych miast w Wielkiej Brytanii na pierwsze mieszkanie. Ceny ju…