Wiadomości
Prezydent Duda zawetował ustawę o SN i KRS
Prezydenta Polski oświadczył, że wetuje ustawy PiS o Sądzie Najwyższym i Krajowej Radzie Sądownictwa. I zaapelował do polityków strony rządowej oraz opozycji. - Nie może być tak, że ludzie, którzy ślubowali narodowi, dziś nawołują do walk ulicznych - podkreślił Andrzej Duda. Prezydent jeszcze dziś spotka się z I prezes SN Małgorzatą Gersdorf, a następnie z przewodniczącym KRS Dariuszem Zawistowskim. Jednocześnie rzecznik prezydenta poinformował, że Andrzej Duda podpisze ustawę o ustroju sądów powszechnych.
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
| Czytaj poprzedni artykuł: Złodzieje ukradli Audi RS6 z jego właścicielką i jej dzieckiem w środku | Czytaj następny artykuł: Chciał otworzyć wyjście awaryjne podczas lotu samolotu z Polski do Londynu |
Gorące Tematy

Wielka Brytania wprowadza ogromną zmianę w emeryturach. Zobacz, co stani…

Brytyjczycy odkryli prosty sposób na duże oszczędności. Wystarczą dwie s…

Tragedia w Londynie. Trzy osoby, w tym dziecko, zginęły po upadku z wież…

Aldi w UK otwiera ogromne centrum za £500 mln. Powstanie 1000 miejsc pra…

Pilne ostrzeżenie dla klientów Tesco, Waitrose i Morrisons. Nie jedz tyc…

Bank Anglii zmienia ton. Miliony kredytobiorców w Wielkiej Brytanii mogą…

Podróżni z Wielkiej Brytanii odczują ogromne zmiany przy wyjazdach do UE…