Wiadomości
Kupił nowe Ferrari – po godzinie już je stracił
Pierwsza przejażdżka samochodem marzeń skończyła się już po godzinie. Szczęśliwy posiadacz nowego Ferrari stracił kontrolę nad pojazdem i wypadł z drogi.

Wczoraj niedaleko Barnsley w South Yorks, w okolicy zjazdu 37 na M1, Ferrari wypadło z drogi, po czym zatrzymało się w szczerym polu i zapaliło się. Do akcji ratowniczej zostali wezwani strażacy z South Yorkshire.
Właściciel samochodu przyznał, że był posiadaczem Ferrari 430 Scuderia, za które zapłacił 260 tys. funtów, tylko przez godzinę.
piątek, 28 lipca 2017 09:22
-
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
Skomentuj używając konta Facebook
Lub zaloguj się aby użyć konta bham.pl
Czytaj poprzedni artykuł: Mężczyzna brutalnie pobity w centrum Birmingham | Czytaj następny artykuł: Polacy wyjeżdżają z Wielkiej Brytanii i wybierają pracę w Niemczech |
Gorące Tematy
Ryanair, TUI, Jet2 i easyJet — Najnowsze zasady dotyczące wnoszenia jedz…
Lidl pilnie wycofuje popularny sprzęt kuchenny z powodu ryzyka pożaru. D…
Brytyjczyk dzieli się genialnym sposobem na zyskanie dodatkowej gotówki.…
Druga fala upałów nadciąga nad Wielkią Brytanię. Temperatura ma przekroc…
Anglia wprowadza domowe badania dla kobiet. Nowy program obejmie ponad 5…
Rekordowa liczba Brytyjczyków z trudem wiąże koniec z końcem. Nowy rapor…
Ryanair, Wizz Air, Jet2, easyJet i TUI. Pełna lista przedmiotów zakazany…