Wiadomości
Chcieli okraść bankomat Halifax i wjechali Mercedesem w ścianę budynku
Policja ściga zamaskowanych złodziei, którzy próbując okraść oddział banku Halifax wjechali w ścianę budynku sportowym Mercedesem.

Złodziei było czterech. Poruszali się trzema samochodami. Za cel obrali sobie znajdującą się przy Stratford Road w Shirley w West Midlands placówkę banku Halifax. Do zdarzenia doszło 8 sierpnia w nocy, krótko po godzinie 1:30.
Mężczyźni przywiązali linę do białego vana marki Mercedes Sprinter, aby następnie powalić słup, który znajdował się kilkadziesiąt metrów przed budynkiem banku.
Próba kradzieży rozegrała się na oczach przypadkowego świadka wracającego z pracy do domu. Niedoszli złodzieje (wszyscy ubrani na czarno i mający kominiarki na głowach) wsiedli do samochodu marki Audi S6 i odjechali z pustymi rękami, porzucając na miejscu vana. Sprintera pozostawiono na środku drogi, aby utrudnić policji ściganie przestępców.
Każdy, kto posiada jakiekolwiek informacje na temat tego zdarzenia, proszony jest o kontakt z Crimestoppers pod numerem 0800 555 111.
środa, 09 sierpnia 2017 06:53
-
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
Gorące Tematy
Wielka Brytania wprowadza ogromne zmiany dla osób z Settled Status. Nowe…
Wielka Brytania zaostrza przepisy dla podróżnych z EU. Nawet 5000 GBP ka…
Miliony kierowców w Wielkiej Brytanii otrzymają 700 GBP rekompensaty za …
HMRC wprowadza ogromne zmiany w płatnościach. Nowe przepisy w Wielkiej B…
Nowe dane pokazują brutalną prawdę. Przeciętny mieszkaniec Wielkiej Bryt…
Kierowcy w Anglii mogą otrzymać 1000 GBP kary za parkowanie na własnym p…
Ambasada RP wydaje pilne ostrzeżenie dla Polaków w Wielkiej Brytanii