Wiadomości
Brutalny atak na właściciela BMW w Shirley - sprawcy chcieli ukraść mu samochód
Policja z West Midlands opublikowała szokujące nagranie z kamer monitoringu ukazujące brutalną próbę kradzieży samochodu w Shirley. Funkcjonariusze apelują jednocześnie o informacje oraz pomoc w poszukiwaniu sprawców.Do zdarzenia doszło w piątek 22 września Tilesford Close w Shirley. Na filmie uchwyconym przez pobliskie kamery monitoringu widać, jak zamaskowani mężczyźni biegną w stronę 43-letniego poszkodowanego, a następnie go biją metalowymi prętami w desperackiej próbie odebrania mu kluczyków do jego niebieskiego samochodu marki BMW M4.
Pomimo tego, że ofiara była zaciekle atakowana, powalona na ziemię i bita po głowie, oparła się napastnikom. Mężczyzna odmówił oddania tak po prostu kluczy do swojego pojazdu. Niedoszli złodzieje w końcu zrezygnowali, a na nagraniu widać, jak 43-latek macha sarkastycznie napastnikom oddalającym się z miejsca zdarzenia swoim samochodem marki VW Golf. Sprawcy odjechali o godzinie 15:30.
Uważa się, że ci sami mężczyźni są odpowiedzialni za napaść na klienta kawiarni Costa Coffee. Do zdarzenia doszło tego samego dnia w lokalu znajdującym się przy Friars Gate w Shirley. Poszkodowanemu próbowano ukraść jego Mercedesa.
W obu przypadkach podejrzani uciekli tym samym samochodem - niebieskim VW Golfem opatrzonym tablicami rejestracyjnymi o numerze BD57 ULH. Funkcjonariusze sądzą, że tablice są kradzione.
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
| Czytaj poprzedni artykuł: Polka z UK chce się pozbyć polskiego akcentu | Czytaj następny artykuł: Transport for West Midlands zlikwiduje 60 przystanków autobusowych w Birmingham |
Gorące Tematy

Wielka Brytania: fala upałów potrwa dłużej. Met Office podało dokładny t…

Czy Wielką Brytanię czekają kolejne fale upałów? Eksperci mają niepokoją…

Aldi wprowadza do sprzedaży tani klimatyzator za 15 GBP

Wielka Brytania ma poważny problem z migrantami. Zniknęło ponad 50 tys. …

Miliony mieszkańców Wielkiej Brytanii otrzymają średnio 473 GBP z HMRC

Wielka Brytania rozprawia się z benefitami – oszuści stracą prawo jazdy

Pilny komunikat dla klientów supermarketów w Wielkiej Brytanii. Wycofano…