Wiadomości
Strajk śmieciarzy w Birmingham zawieszony - kosze będą opróżniane od 9 października

Birmingham City Council ogłosił, że śmieciarze powrócą do normalnej pracy i zaczną regularnie opróżniać kosze na odpady.
Birmingham City Council ogłosił, że śmieciarze powrócą do normalnej pracy i zaczną regularnie opróżniać kosze na odpady.Stało się to dzięki zawieszeniu strajku. Na taki krok zdecydowano się w zeszłym miesiącu. Władze poinformowały, że regularny odbiór śmieci zacznie się od poniedziałku 9 października. W związku z tym dla mieszkańców przygotowano kilka porad:
- należy kontynuować segregację śmieci - odpady domowe powinny trafiać do pojemników z szarą pokrywką, a te do recyklingu do koszy z niebieską pokrywą;
- należy pamiętać, że śmieci do recyklingu i ogrodowe odbierane są co dwa tygodnie, więc jeśli kosze nie zostaną opróżnione w tygodniu zaczynającym się 9 października, stanie się to w tygodniu następnym;
- jeśli chodzi o śmieci ogrodowe - kosz z nimi należy wystawić tego dnia, którego zgodnie z harmonogramem zaplanowano ich odbiór.
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
| Czytaj poprzedni artykuł: Mieszkańcy Birmingham trzy razy częściej hospitalizowani z powodu napaści, niż inni mieszkańcy Anglii | Czytaj następny artykuł: Samolot Ryanaira eskortowany przez myśliwce RAF |
Gorące Tematy

Anglia wprowadza nowe prawo dla właścicieli psów. Od 18 marca 2026 surow…

Siedem dużych banków w Wielkiej Brytanii rozdaje nawet 750 GBP za zmianę…

15-latek skazany na 13 lat za zabójstwo 12-letniego Leo Rossa w Birmingh…

Wielka Brytania: Bankowy gigant zamknie kolejne 95 oddziałów. Nowa fala …

Wielka Brytania wprowadza reformę Universal Credit. Od kwietnia nowe zas…

Siedem samorządów w Anglii podniesie council tax nawet o 9%. Rząd zgadza…

Atak nożem w szkole w Londynie. 13-latek zatrzymany pod zarzutem usiłowa…