Wiadomości
Uczennica potrącona przy Hob Green Primary School w Stourbridge
Dziś rano doszło do wypadku, w którym poważne obrażenia odniosła dziewczynka. Uczennica została potrącona przez samochód przy szkole.

Pogotowie zostało wezwane do Hob Green Primary School na Hob Green Road w Stourbridge tuż po 9 rano w środę. Na miejsce wysłano dwie karetki pogotowia
Według rzecznika West Midlands Ambulance, dziewczynka miała ciężkie obrażenia i była początkowo nieprzytomna, ale odzyskała przytomność w karetce pogotowia.
Uczennicę przewieziono na sygnale do specjalistycznego ośrodka urazowo-pediatrycznego w Birmingham Children’s Hospital.
Kobieta kierująca samochodem została również przebadana przez medyków.
środa, 01 listopada 2017 12:42
-
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
Gorące Tematy
DWP rozpoczyna kontrole kont bankowych – co oznacza to dla mieszkańców W…
Pilne ostrzeżenie dla podróżnych udających się do Wielkiej Brytanii
Pilne ostrzeżenie dla kierowców z Wielkiej Brytanii – już niedługo nowe …
Primark wprowadza ogromne zmiany we wszystkich sklepach w Wielkiej Bryta…
Wielka Brytania wprowadza nowe taryfy energetyczne – gospodarstwa domowe…
HMRC wydaje pilne ostrzeżenie dla milionów mieszkańców Wielkiej Brytanii
Pilne ostrzeżenie dla podróżnych z Wielkiej Brytanii — duże korki przy p…