Wiadomości
Shirley Beer & Cider Festival
Już dzisiaj rozpoczął się Shirley Beer and Cider Festival. Cała zabawa odbywa się w Camp Hill RFC, przy Haslucks Green Road.

Na miejscu można znaleźć stoiska z jedzeniem, oferujące szeroki wybór potraw oraz wiele stoisk z piwem. W sobotę festiwal zostanie ponownie otwarty o godz. 12:00 z jedzeniem, muzyką i rozrywką dla dzieci.
To ósmy festiwal tego rodzaju. W tym roku będzie można spróbować ponad 100 piw, w tym: Chocolate Porters, Chuckleberry Wheat Beer and Ginger Ales a także 25 rodzajów cydrów o smakach takich jak: Mango, Tutti Frutti i Rum & Raisin.
piątek, 11 maja 2018 18:33
-
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
Gorące Tematy
Nowe zasady wjazdu podróżnych z Wielkiej Brytanii do UE potwierdzone. Pr…
Funt szterling niespodziewanie zyskuje wobec euro i dolara po decyzji Ba…
Dodatkowe pieniądze dla tysięcy mieszkańców Wielkiej Brytanii. Niektórzy…
Bank Anglii podejmie ważną decyzję. Wpłynie na finanse milionów mieszkań…
Wielka Brytania: Coraz więcej osób pracujących z domu rezygnuje z pracy,…
Wielka Brytania przygotowuje się na falę upałów. Prognozy zapowiadają na…
Miliony właścicieli domów w UK zapłacą mniej za kredyt hipoteczny. Bank …