Wiadomości
Były Asystent dyrektora szkoły skazany za próbę kontaktu seksualnego z dzieckiem
Były Asystent dyrektora szkoły, który próbował uwieść 13 latkę i u którego policja znalazła nieprzyzwoite zdjęcia dzieci, został skazany na prawie 3 lata więzienia.
Były Asystent dyrektora szkoły, który próbował uwieść 13 latkę i u którego policja znalazła nieprzyzwoite zdjęcia dzieci, został skazany na prawie 3 lata więzienia.
Andrew Shelton regularnie zachęcał dzieci do wysyłania mu seksualnie nacechowanych zdjęć.
W marcu zeszłego roku policja otrzymała zgłoszenie, o tym że mężczyzna za pomocą Skype kontaktuje się z 13-latką i próbuje ją nakłonić do podjęcia aktywności seksualnej.
Po zgłoszeniu Policja przeszukała jego dom w Woodman Close w Halesowen.
Okazało się, że Shelton miał 93 nieprzyzwoite zdjęcia na swoim komputerze i telefonie komórkowym, policja zabezpieczyła też dowody na to, że mężczyzna wysyłał wiadomości innym dzieciom i zamawiał ich do wysyłania mu nieprzyzwoitych zdjęć.
52-latek przyznał się do ośmiu zarzutów, w tym do próby kontaktu seksualnego z dzieckiem i posiadania nieprzyzwoitych zdjęć dzieci.
Mężczyzna został skazany, w sądzie koronnym Wolverhampton, na dwa lata i osiem miesięcy więzienia.
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
Gorące Tematy
Skandal na promie DFDS płynącym do UK: film pornograficzny wyemitowany n…
Pilne: Sztorm Claudia uderzy w Wielką Brytanię: bursztynowe alerty i zag…
Nowe dodatki 200 GBP dla mieszkańców Wielkiej Brytanii. Ruszyło przyjmow…
Urzędnicy odwiedzili zły adres przed zabójstwem Sary Sharif. Wstrząsając…
Jakie podatki wzrosną w Wielkiej Brytanii? Nadchodzi najważniejszy Budże…
Wielka Brytania: Liczba taksówek licencjonowanych przez radę potroiła si…
Tajne kody cenowe w supermarketach Wielkiej Brytanii: jak rozszyfrować e…






