Wiadomości
"Na wypadek twardego brexitu". Nigel Farage na opakowaniu prezerwatywy
"Na wypadek twardego brexitu" - prezerwatywy z takim hasłem oraz wizerunkiem lidera kampanii na rzecz opuszczenia Unii Europejskiej przez Wielką Brytanię sprzedawano na konwencji eurosceptycznej partii UKIP w Birmingham.
"Na wypadek twardego brexitu" - prezerwatywy z takim hasłem oraz wizerunkiem lidera kampanii na rzecz opuszczenia Unii Europejskiej przez Wielką Brytanię sprzedawano na konwencji eurosceptycznej partii UKIP w Birmingham.
Środki antykoncepcyjne z wizerunkiem Nigela Farage’a można było nabyć w cenie funta za sztukę lub czteropak za dwa funty.
Pojęcie "twardy brexit" oznacza opuszczenie Unii Europejskiej bez porozumienia, co wydaje się coraz bardziej prawdopodobne.
Fiaskiem zakończył się bowiem niedawny nieformalny szczyt UE w Salzburgu, gdzie premier Theresie May nie udało się przekonać pozostałych unijnych przywódców do jej pomysłu na uregulowanie relacji między Brukselą a Londynem po rozwodzie.
Źródło:x-news
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
Gorące Tematy

Pięć najbardziej dochodowych fachów w Wielkiej Brytanii. Przychody sięga…

Ryanair ogłosił alarm w trakcie lotu do Wielkiej Brytanii

Kolejna fala upałów we wrześniu? Są najnowsze prognozy Met Office

Siedem osób zginęło w tragicznym wypadku w Wielkiej Brytanii. Wśród ofia…

Polak wśród siedmiu ofiar tragicznego wypadku w Wielkiej Brytanii. Wcześ…

Wielka Brytania wprowadza zmiany w systemie świadczeń. DWP rozpoczyna ko…

Ceny domów rosną nawet o 52 tys. GBP rocznie. Oto najszybciej drożejące …
