Wiadomości
Budowa Paradise w Birmingham stanęła pod znakiem zapytania z powodu wyczerpania funduszy
Budowa Paradise Circus w Birmingham została zawieszona ponieważ skończyły się pieniądze.
Budowa Paradise Circus w Birmingham została zawieszona ponieważ skończyły się pieniądze - podaje Birmingham Live.
Na pokrywającym obszar wielkości 17 akrów i znajdującym się pomiędzy Centenary Square a Chamberlain Square, Paradise Circus budowane są nowe biura, sklepy, obiekty rozrywkowe, kulturalne i hotel.
Poprzednie obiekty, takie jak dawna Biblioteka Centralna i Fletchers Walk zostały zburzone, aby zrobić miejsce dla nowych inwestycji.
Teraz przyszłość projektu o wartości 700 milionów funtów stanęła pod znakiem zapytania.
Według władz spowodowane jest to wzrostem kosztów i aby zrealizować drugą fazę budowy potrzebne jest 50 milionów funtów.
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
| Czytaj poprzedni artykuł: Theresa May oskarżona o podsycanie nienawiści do imigrantów z UE | Czytaj następny artykuł: Dudley Zoo otworzy historyczne tunele wojenne i jaskinie dla zwiedzających |
Gorące Tematy

Ile trzeba zarabiać w Wielkiej Brytanii, aby uznać pensję za wysoką? Eks…

Samolot Ryanair odleciał do Wielkiej Brytanii bez 89 pasażerów. Utknęli …

Do 2 825 GBP wsparcia na rachunki za energię w Wielkiej Brytanii w 2026 …

Wielka Brytania wprowadza ogromne zmiany w popularnym zasiłku. DWP potwi…

Jedna z najsłynniejszych atrakcji niedaleko Birmingham będzie dostępna z…

Popularna linia lotnicza uruchamia 5 nowych tras z Wielkiej Brytanii

Bank Anglii może znów podnieść stopy powyżej 4%. Ekonomiści ostrzegają p…
