Wiadomości
Mężczyzna dźgnięty nożem w sklepie w centrum Birmingham
Mężczyzna został dźgnięty nożem, w sklepie w centrum Birmingham.
Mężczyzna został dźgnięty nożem, w sklepie w centrum Birmingham.
Do zdarzenia doszło wczoraj około 17:30, mężczyzna przebywał w sklepie na Bull Street, kiedy doszło do kłótni. Poszkodowanemu wbito nóż w rękę.
Po otrzymaniu doniesienia o krwi na chodniku na miejscu zdarzenia pojawiła się uzbrojona policja.
Miejsce zdarzenia ogrodzono kordonem policyjnym, a policja przegląda nagrania CCTV, aby ustalić co się stało.
Rzeczniczka policji West Midlands powiedziała: „Policja została wezwana tuż przed godziną 17:30 w środę 27 marca, po doniesieniu o kłótni w sklepie na Bull Street w Birmingham. Jedna osoba doznała niegroźnej rany kłutej ręki.
Każdy, kto posiada jakiekolwiek informacje na temat tego zajścia proszony jest o kontakt z policją pod numerem 101 lub anonimowo za pomocą Crimestoppers 08000 555 111.
Z policją można się też skontaktować za pośrednictwem czatu na stronie https://www.west-midlands.police.uk w godzinach od 8:00 do północy.
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
Gorące Tematy

Wielka Brytania wprowadza ogromne zmiany dla Polaków z Settled Status. N…

Wielka Brytania podnosi wiek emerytalny. 2026 rok przyniesie ogromne zmi…

Trzygodzinne kolejki na lotniskach. Podróżni z Wielkiej Brytanii dotknię…

Wielka Brytania wprowadza duże zmiany w płatnościach. Nowe przepisy od m…

Wielka Brytania: miliony właścicieli domów zapłacą mniej po decyzji Bank…

Duży dostawca w Wielkiej Brytanii oferuje prąd za pół ceny dla 1,3 mln k…

Tragiczna śmierć ucznia w Wielkiej Brytanii. Szkoła zamknięta po nagłym …
