Zaloguj się Załóż konto
Polish (Poland)English (United Kingdom)

bham.pl Wiadomości Polska/Świat „Tu jest mega, mega, mega”. 25. Pol'and'Rock Festiwal
„Tu jest mega, mega, mega”. 25. Pol'and'Rock Festiwal

Wystartował 25. festiwal Pol'and'Rock - dawniej przystanek Woodstock. W Kostrzynie nad Odrą odbyły się już pierwsze koncerty, które zgromadziły tysiące osób. Festiwal to jednak nie tylko muzyka - na uczestników czekają warsztaty i spotkania z osobami ze świata kultury, polityki czy sportu.

Pol'and'Rock festiwal jest organizowany przez Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy, która w ten sposób pragnie podziękować za zimowy finał WOŚP.


- Ludzie tutaj, jakbyś kogokolwiek nie spytał, to w pierwszym rzędzie będą wymieniali miejsce, będą mówili "chcemy tu być, bo to jest miejsce magiczne, bo tu się dobrze czujemy". Bo tu nagle widzimy Polskę, która nie bierze się za łby, która się nie kłóci, która się uśmiecha – powiedział Jerzy Owsiak.

- Wszyscy się kochają, wszyscy się szanują, tu nie ma chamstwa, to jest festiwal najlepszy na świecie, na pewno nie ma lepszego – powiedział uczestnik festiwalu.

- Każdy pomaga, nikt ci nie odmówi, jest po prostu mega, mega. mega. Tu się wraca do ludzi, dla atmosfery, dla muzyki też, ale w większości dla tych młodych ludzi – powiedział uczestnik festiwalu.


Źródło:x-news

piątek, 02 sierpnia 2019 10:32
 
Polub nas na Facebooku
Obserwuj nas na Twitterze

Chcesz się z nami podzielić czymś, co dzieje się blisko Ciebie? Wyślij nam zdjęcie, film lub informację na: redakcja@bham.plCzytaj poprzedni artykuł:
Matka skazana na dożywocie za zamordowanie swoich córek
  Czytaj następny artykuł:
Mężczyzna z Erdington skazany za napastowanie seksualne kobiet