Wiadomości
Mężczyzna z maczetą próbował okraść sklep, dwie osoby ranne.
Dwie osoby zostały ranne, po tym jak mężczyzna z maczetą próbował okraść sklep w Cape Hill.
Do ataku doszło w Smethwick około 16:30 w czwartek 7 listopada w sklepie w sklepie Top Tak.
Mężczyzna, który zaatakował personel sklepu został obezwładniony prze klientów, który byli w środku i rzucili się na ratunek.
Zarówno przestępca jaki i poszkodowany pracownik sklepu trafili do szpitala z ranami dłoni.
Rzecznik West Midlands poinformował „Mężczyzna został zatrzymany przez świadków około 16:30 w sklepie spożywczym na Cape Hill w Smethwick po tym, jak zaatakował personel maczetą.”
„Zarówno przestępca, jak i inny mężczyzna doznali obrażeń dłoni podczas incydentu i zostali zabrani do szpitala”
Każdy, kto posiada jakiekolwiek informacje na temat tego zajścia proszony jest o kontakt z policją pod numerem 101 lub anonimowo za pomocą Crimestoppers 08000 555 111.
Z policją można się też skontaktować za pośrednictwem czatu na stronie https://www.west-midlands.police.uk w godzinach od 8:00 do północy.
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
Gorące Tematy

Wielka Brytania podnosi wiek emerytalny. 2026 rok przyniesie ogromne zmi…

Wielka Brytania buduje zupełnie nowe miasteczko. Tysiące domów i pełna i…

Pasażerowie nie wierzyli własnym oczom. Martwa kobieta wniesiona na pokł…

Wielka Brytania zaostrza kontrole benefitów. DWP zapowiada spotkania „tw…

Ryanair, Wizz Air, easyJet, Jet2 i TUI. Najnowsze zasady bagażu podręczn…

Popularna linia lotnicza ogłasza 8 tras z UK. W tym z Birmingham do Gdań…

Tysiące kierowców utknęło w Dover. Problemy z IT powodują kolejki na gra…