Wiadomości
Szczuł kota psem, by ten zagryzł go na śmierć, bo...był pijany. Teraz trafi za kratki
30-letni Amos Price został aresztowany i skazany na więzienie za znęcanie się nad kotem, który został zmaltretowany na śmierć przez jego psa.
30-letni Amos Price został aresztowany i skazany na więzienie za znęcanie się nad kotem, który został zmaltretowany na śmierć przez jego psa.
Do zdarzenia doszło na ulicy Woodlands Crescent w Walsall, 23 października.
Wszystko wyszło na jaw, gdy właściciel kota zaniepokojony tym, że zwierzę nie wróciło do domu, przejrzał nagranie monitoringu.
Na filmie, który udostępnił widać mężczyznę w czapce i kurtce z kapturem zbliżającego się do domu w Walsall z psem na smyczy.
Gdy mężczyzna zobaczył kota, zaczął go szczuć psem, mężczyzna nawet podnosił psa, aby pomóc mu w zabiciu kota.
Gdy pies zagryzł kota na śmierć, mężczyzna szybko uciekł z miejsca zdarzenia.
Policja na postawie monitoringu ustaliła tożsamość mężczyzny i opublikowała jego wizerunek.
Poszukiwany za brutalny atak 30-letni Amos Price został w końcu aresztowany i postawiony przed sądem.
Amos Price przyznał się do winy i został skazany na 18 tygodni więzienia. Mężczyzna otrzymał również dożywotni zakaz posiadania zwierząt.
Dodatkowo musi zapłacić 250 funtów odszkodowania i wpłacić 122 funty na fundusz ofiar.
Przed sądem powiedział, że się wstydzi tego co zrobił. Był wtedy pod wpływem alkoholu i nie zrobiłby tego, gdyby był trzeźwy.
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
Gorące Tematy
Gdzie w Anglii spadł już śnieg – i gdzie w UK może pojawić się nawet 25 …
Nadchodzi zima: Meteorolodzy ostrzegają przed śniegiem i lodem w całej W…
Wielka Brytania wprowadza największą reformę świadczeń od dekad
„Mamo, ja umrę” – przerażenie 9-latki z Birmingham po ataku psa na osied…
Wielka Brytania wprowadza przełomową reformę: najemcy zyskają nowe prawa
Limit ochrony pieniędzy na koncie bankowym w Wielkiej Brytanii wrośnie d…
Wielka Brytania będzie musiała płacić do unijnego budżetu w zamian za śc…






