Wiadomości
Na autostradzie M6 znaleziono chłopca, który nie ma pojęcia, w jakim jest kraju i gdzie są jego rodzice
Przerażony chłopak, który błąkał się po autostradzie M6 niedaleko Birmingham, nie ma pojęcia, w jakim kraju się znajduje oraz gdzie są jego rodzice.

Policja twierdzi, że chłopiec prawdopodobnie nielegalnie wjechał do Wielkiej Brytanii.
Central Motorway Police Group (CMPG) powiedziała, że znaleźli chłopca w środę wieczorem po otrzymaniu doniesienia o pieszym na autostradzie.
W oświadczeniu policja poinformowała, że chłopiec „Kilka dni temu został rozdzielony od rodziców i nie wie, w jakim kraju się znajduje i gdzie są jego rodzice”
"Ciężko sobie wyobrazić, jak bardzo przerażone musi być dziecko, które nie wie, gdzie się znajduje, nie wie, gdzie są jego rodzice, nie potrafi mówić w lokalnym języku". – napisano w oświadczeniu wydanym przez CMPG.
Chłopieć został zabrany do bezpiecznego miejsca z żywnością i wodą, gdzie oczekuje na przyjazd służb z opieki społecznej.
Policja nie poinformowała w jakim wieku jest chłopiec oraz w jakim jeżyku rozmawia.
czwartek, 19 grudnia 2019 08:12
-
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
| Czytaj poprzedni artykuł: Polak celował z wiatrówki do ludzi robiących zakupy w centrum miasta | Czytaj następny artykuł: Chaos na kolei. Jedna osoba potrącona przez pociąg między Birmingham a Coventry |
Gorące Tematy
Wielka Brytania wprowadza ogromne zmiany dla podróżnych. Od lutego 2026 …
Wielka Brytania: Pełna lista podwyżek świadczeń DWP od kwietnia 2026 rok…
Wielka Brytania zmaga się z rosnącą liczbą osób na zasiłkach. Eksperci o…
Jeden z najbogatszych mieszkańców Wielkiej Brytanii opuszcza kraj. Laksh…
Wielka Brytania: 13-latka oskarżona o zabójstwo Polki miała zadać jej 14…
Tragiczna śmierć mężczyzny w Sutton Park. Służby z West Midlands wydały …
Wielka Brytania wprowadza finansową rewolucję. Pracownicy stracą tysiące…






